Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AMD Zen İşlemciler

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

işte bunlar hep fakirlikten.
yok abi ben oc basarım stabil çalışsın sıkıntı çıkarmasın. ileriye de dönük aynı zamanda. seneye zen2 çıkar ve çok iyi olursa ona geçerim bir daha anakart yenilemeye, yeni işlemciye uygun bir şey aramaya gerek kalmaz.

taichide 16 tane oc şeysi var ki en yakın rakibinde 12 tane falan.
kafam rahat olsun, başka şeylere ne paraları çarçur ediyoruz heh

bi de taicihi de kendisinde gelen double wifi anten var o benim çok işime yarayacak. ethernet kablosu amelelik geliyor evde.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bi alt seri mobo da oc oluyo bu arada ve 1/3 fiyat.

mobonun iyi olmasi geyigi bitti abi. bi donem hepimiz gulduk eglendik ama yetti yani.

o fiyati yaratacak fark yok bu arada o moboda da.

1/3 fiyata daha kıytırık oluyor bileşenleri. Intel Lan olmuyor, eski Realtek DAC oluyor.

Taichi'de ayrıca BT ve Wi-fi da var.

Elektrik komponentleri de top tier ve en önemlisi düzgün BIOS desteği var
Sosyal ağlarda paylaş

topladım kasayı millet. tridentz 3600mhz ramleri cl15 3200mhz olarak çalıştırıyorum şu an, asus prime b350m-a anakart üzerinde. cpu'yu da 3.8'e ocladım stok soğutucuyla, 1.3v şimdilik yetti gibi duruyor. prime95e sokacam gece cayır cayır yansın görürürüz o zaman. so far so good
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

tabi gule gule kullan. simdi gicik etmek icin yaziyomus gibi olmiyim sdfg

yok be olm her yorum önemli benim için. ben dert etmiyorum parasını zaten. niye aldığımı da yazdım.
baya bi araştırdığım için gönlüm rahat. 2. elde zarar etmez yani. 3 sene sonra da satarım çünkü o gün de güncel bi mobo olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...