Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

ben dedim size gerzek herifler ta ekimde. aralık 20 gelsin hepiniz bakacaksınız wakeup light dedim. diğer topikte bok atan ne kadar cahil plazacı varsa arkamdan gizli gizli almış lambayı. sizin gibilere akp fazla bile diyor ve sözcü gazetemi koltuğumun altına kıvırp gidiyorum....

bright light therapy'ye ne diyosun? belki sorunların çözümü 10000 lux ışığı göze tutmaktır
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sabonis said:

goldbären said:

onu anladım. şu anda trde 150ye sadece fifa 17 alacağın bir yer yok.

OMO BÜRÖK FÜRÜDÖYDÖ ÜKÜSÜ 150 LÜRO diye baltayı vurmasını bilirsin. işine gelirse... teklif ciddi bu arada.

ben 8 dolara mı ne aldım fifa 17 :P

stolenkeys.com

ubisoft hata yapip 9.5 dolardan satti. wakeup lightta butun forumu geri vitese taktin yalniz net ahah. koyacak yerim olsa ben de alirdim. gerci ben ne gerek var yeaaa diye bakmiyordum. uyanis butun gunumu etkiliyor mk.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Benim de 26 Kasım'da US'ten verdiğim sipariş hala takipte US'te gözüküyor, son işlem 30 Kasım.

Refund ettiler bağlanınca da refund işime gelmiyor. 160 liraya fifa 17 ve mortal kombat almıştım PS4'e, aynı paraya ikisini bulmak neredeyse imkansız.

NERDE LAN KARGOM NE YAPTINIZ :(

digital olarak alsaydın ya? normalde country restriction diyor ama US ten bi adres ekleyince hesabına satın alabiliyorsun. PSN hesabını da US olarak alıyorsun(mevcut değişmiyor) ve o hesapla download edip oynayabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

Holy said:

Benim de 26 Kasım'da US'ten verdiğim sipariş hala takipte US'te gözüküyor, son işlem 30 Kasım.

Refund ettiler bağlanınca da refund işime gelmiyor. 160 liraya fifa 17 ve mortal kombat almıştım PS4'e, aynı paraya ikisini bulmak neredeyse imkansız.

NERDE LAN KARGOM NE YAPTINIZ :(

digital olarak alsaydın ya? normalde country restriction diyor ama US ten bi adres ekleyince hesabına satın alabiliyorsun. PSN hesabını da US olarak alıyorsun(mevcut değişmiyor) ve o hesapla download edip oynayabiliyorsun.
Digital 40 dolar, hardcopy 20 dolar gibi salak bir fiyatlandırma yapmışlardı black friday'de.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ginaly said:

Philips hue muhabbeti burada dönmüstü galiba, bu gece hepsiburadada indirimli 519 liraya v2 baslangic seti var, 3 ampul ve bridge. Iyi fiyat, fyi.

30 lriaya elektrikçiden beş metre led şerit + 50 liraya da trafo alırsın, 80 liraya bitti. ona 520 veren finansal analist net salaktır.

Salaklik degil de ne bileyim, sanki didinin didisi gibime geliyor hue.

8 pound ebayde. 5m rgb kit trafo remote. Gelmesiyle ugrasamam derseniz koctasta falan da vardir. Buranin koctasindan 65 liraya mi ne aldim.

Tabi bi home kit degil ama home kit icin priz alip takilabilir sdfg ya da saatli priz alip takabilirsin de
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

ginaly said:

lan altın ayı, benimle alıp veremediğin ne senin

pazar alanında satamadığı bi philips wake up light vardı. o yüzden sinire kesiyor galiba.

ggden sattım amerikalı aldı, türklerde o vizyon 21 aralık sabahı "hakakten zor uyanılıyomuş kanka" dediklerinde geliyor anca. ülkenin durumu gibi asla başkasından görerek öğrenemiyor, illa musibeti yiyecek. (sözcü siyaseti yaptım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...