Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion - Alliance Merkez

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Senin yazdığın gelmedi galiba, en son oyunu kapatırken de baktım benim mesaj duruyordu bir tek.

Neyse zaten öyle kötü bir tank geldi ki, 3 wipe ile bitirdik +3 CoS'da. Tabi ki süreyi tutturamadık ama 2 dakika ile falan kaçtı, fight'ı başlatmıştık sure bitmeden.

Ben Mythic ve raidlere açığım, hatta heroic de gelirim. Bugün 3 saat falan Mythic takılmayı düşünüyorum ya da off-speci kasıp Brewmaster tank olucam.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben dps specle aynı durumdaydım. 100 başvuruda 1 gruba falan girebiliyordum. eğer ilvl curve'un çok ilerisinde değilse kimse +4/+6 a dps almıyor. öyle 855 le falan +6 a request çekip de girmen baya zor.

ondan ne yaptım, bu hafta sonu oturdum off spec olarak tankı adam ettim. 855 tankı herkes instant kabul ediyor. tıkladığım gruba giriyorum. başkasının keyi, başkasının derdi. en kötü 1 chest alıyorum.

insanların ne kadar salak olduğu aslında tank olarak oynadığında daha iyi anlıyorsun. adam 860 ilvl istiyor, içeriye giriyorsun grup ortalaması overall da 150 kek. 2 chest falan yapacaz diyorlar zamanında bile bitiremiyorlar falan. tankla dpsde mage falan geçiyorum. pug kanser gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...