Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion - Alliance Merkez

bingildak

Öne çıkan mesajlar

hordeliler ile allyları ayırmak gerekiyor bir şeyleri organize etmek istediğimizde.

bu hafta normal raid çıkartabilir miyiz 10 kişi? guild yaptı toplantıdan kaçırdım eykü.

cumartesi günü yapacak olsak, 840 ve üstü, hangi rollerde katılacak adam çıkar? geriye kalan boş slotları puglayabiliriz.

başka bir gün benim için daha iyi diyorsanız onu da konuşalım. bana sadece perşembe günü off, mythic-heroic raidim var.

voice chat için pati discordu kullanırız.

role : melee dps
spec : unholy dk

tablo burada yazılanları topladığım :
https://docs.google.com/spreadsheets/d/188hfgbqAqMW0rOHySkUTNfmkDCcxt50tZPBZJXSh3fk/edit#gid=0
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de gelirim 5/7 Normal experience var.

Holy Pala 856ilevel.

Tank da var gene Türk arkadaş, o da aynı benle DK. Tam gün saat kararlaştırabilirsek ama on numara olur. Cumartesi akşam 5 e kadar isterseniz 9 da başlayalım gelirim. Diğer saatler için planlama yapmam lazım. Hafta içi de hanım sıkıntı çıkarmazsa 7 gibi online oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ve 3-4 kişi gelebiliriz. Akşamları müsaitim. Haftasonu için late night yapacaksak daha güzel olabilir, hanıma bağlıyım biraz :D

http://i.imgur.com/b2i10em.png

Ben - prot/furry 850ilvl
Ark1 - Hunter
Ark2 - Balance/Resto Druid
Ark3 - DH

Hepsi için aynı anda söz veremiyorum tabi o an olanları alabiliriz.

Btag Samaella#2690
Sosyal ağlarda paylaş

Abi benim için durum şöyle.

Haftaiçi - 19:00' dan sonra herhangi bir gün olabilir. Ama hani hanımla mutabakat yapılıp imzalar atıldıktan sonra tabi. Ama hani elimi masaya vurursam kararlaştırılan bir günü çocuk doğana kadar fixleyebilirim (6 ay var).

Cumartesi - Akşam 17.00' ye kadar kesin ve kesin boşum. Hanım çalışıyor çünkü. Ondan sonraki saatler için ise planlama yapmam lazım ama olabilitesi zor.

Pazar - Saat 18:00-19:00 'dan sonra %90' dan ihtimalle katılırım.

Jeeztro#2949
Sosyal ağlarda paylaş

ben ekliyorum herkesi bugün, arada sırada yoklarım sizi. bugün sinemaya gidiyorum, geç gelirim büyük ihtimal. ctesi veya pazar bir şansımızı deneriz (veya işte akşam birileri ben yokken toplamaya çalışsın) olmadı hafta içi resete kadar kesin iteleriz.

baktık denk gelemiyoruz 3-4 kişi neyse bir araya gelip pug toplarız zaten. çok sorun değil 10 kişi olması falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...