Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BBL 2016-2017

miyaw33

Öne çıkan mesajlar

biri şunu yazmış

Ergin önce el kol hareketi yapıyor. Sonra arkasına dönüp bakıyor. Obradovic'in geldiğini görüyor. Tavrını hemen değiştiriyor ;)

o zaman dikkat ettim harbi efsane lan sadasfasfawfwa

el kol yapıp laf söyleyen adam obradovic'in koşup geldiğini görünce birden atmayın yapmayına dönmüş.

karaktersiz ya
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

benjani said:

https://twitter.com/sensiblex/status/797887294145343489

ergin ağlıyordu bir de göksenine küfür ediyorlar diye.

Surda adamin kufrettigini nerden anladiniz?

Bir şeyler diyor ya kesin yanındaki bile tamam abi sen yapma gibilerinden bir şey diyor. Eliyle de gel gel mi yapıyor napıyor bişi yapıyor ama anlam veremedim. Ergin de daha ben adamım diye gezmesin o nasıl bir korku ya ahahahahahah "anayskim obra geliyor koşarak lan dur kıvırayım hemen"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya takım 19 sayı öndeyken kim ne diye Göksenin'i umursayacak, "evirip çevirip şeettiler belki 3. anonsu yaptırırsak yırtarız" diye gitti pota arkasındaki apaçi futbol seyircisini tahrik etti işte.

Sinan Güler'in ayakta alkışlandığı salonda işi Türk falan ayağına bağlaması da süper, İpekçi'de de yenilince artık nereden ağlayacağını şaşırdı. Çok Türk meraklısıysa Emir'in peşinden koşmak yerine gidip öz Türk oyuncu alsaydı madem. Pleiss neden oynayamadı peki, kendi 2 yerine 1 yabancıyı rotasyona sokmak zorunda diye Türk ağırlıklı takım falan mı oluyor?

Toplasan 3 dakika küfür edildi, edenler belli, pota arkası üstlerdeki GFB cart curt futbol taraftarları. Geri kalan herkes küfür anında alakasız ıslık yaparak onları susturmaya, yönlendirmeye uğraştı. Göksenin'in provoke ettiği tribün de aynısı zaten. Dün Dursun Özbek de salondaydı bu arada. Fenerbahçe yöneticileri salona en son gittiğinde kimse karşılamaya bile gelmemiş, özel güvenlik bilerek ilgilenmemiş ve lincin eşiğinden dönülmüştü.

Ergin ve yardakçısı Göksenin'in klasik çamur taktikleri, çok takılmamak lazım. Kolay değil 25-30 sayı farktan hakem + Obra'nın maçı genç oyuncu antrenmanına çevirmesiyle kurtulmak.
Sosyal ağlarda paylaş

klasik leş spor seyircimiz var işte. dün geceki maçta olanlara misliyle karşılık verecekler 3 ay sonra o olacak, bu sefer de gs tarafı pişkinliğe vurup fener tarafı da yazık yazık nerede saygı centilmenlik lan diye ağlayacak. sonsuz kısır döngü.

basket tarafı temizdi bari o da çığırından çıktı son 3-4 yıldır. insan gibi sevinip üzülmeyi bilemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

klasik leş spor seyircimiz var işte. dün geceki maçta olanlara misliyle karşılık verecekler 3 ay sonra o olacak, bu sefer de gs tarafı pişkinliğe vurup fener tarafı da yazık yazık nerede saygı centilmenlik lan diye ağlayacak. sonsuz kısır döngü.

basket tarafı temizdi bari o da çığırından çıktı son 3-4 yıldır. insan gibi sevinip üzülmeyi bilemiyoruz.

Aynen öyle. Dün arkamda 7-8 yaşında bir çocuk vardı, GS'liler üçlük attıkça "gözün kor olsun senin, allah belanı versin p.ç" falan saydırıyordu. Çocuğuna 2. kategori kombine alacak kadar sözde-elitsin, ama kendi kulübü için normal oyununu oynayan adama beslemesine izin verdiğin nefrete bak. Bir 5-10 sene sonra iyice bu anlayış yerleşecek işte.

Evet bunlar daha çok futbol taraftarı, özellikle derbilerde tavan yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan bir şekilde deplasmanda GS'ye kaybetttik.

Hemen hemen maç boyu önde götürüyorduk ki Strawberry ve Roll'dan zerre katkı alamadık. Sonra 1 sayı öndeyken, maçın bitimine de 4 dakika falan varken bi anda saçma sapan şutlar sokmaya başladı GS, yukarıdaki oyuna müdahale etti sanki resmen sadfsad

Büyük seri yedik fark 10'a falan çıktı, oradan 3 sayıya geri döndük ama yine 6 sayı ile bitti maç.

Garip bir maç sonuydu. Roll son kısımda toplandı ama Strawberry rezaletti. 1/10 atış ile oynadı, 4 top kaybı ki hep kilit noktalarda sıçtı batırdı. Maçı sattı resmen :(

Kötü oldu, kupon tekten gitti +3 handikaptan sadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Ergin'in kadro dışı harekatı iş yaptı. Diebler ve Emir'e yer açmak için yaptı muhtemelen hatta. Bir de Pleiss'ı alçak post'ta savunacak oyuncu pek yok doğru kullanılırsa; Ergin reis yine 3 tane adam kazandı 2 tane yol verdi. Dar kadro ile iş yapabiliyor zaten sadece.

Transfer yasağı kötü oldu ama, safkan PG lazım takıma. BJK de iyi yolda, baya iyi hazırlanmışlar; ben Daçka yorgunluğu üstüne yenilebiliriz diye bekliyordum ama 3. periyotta iyi reaksiyon geldi takımdan
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Yani NBA de 1. Tur 1. Sıradan seçilmiş adamın her zaman potansiyeli vardır daha 23 yaşında , NBA de beklentileri verememiş kendini kanıtlayamamış , ben olsam bende Avrupaya giderdim , burada kendini gösterirse üm NBA takımları tekrar peşine düşer.
Obra Reis Bjelica yı nasıl Avrupanın en iyi forveti yaptıysa Bennett'ide yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...