Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Küp Gaming Kasa

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

pattis senin kafada bir garipmiş bu arada, o gpu ile kasanın geri kalanı baya alakasız naptın ayrı mı sattın parçayı ashduasd

Yok almadım kasayı alırken GPU.

Amazon'dan alacaktım 960. O ara 1060 haberlerini görünce bekleyim onu alırım dedim ki o ara sadece WoW oynuyordum. Sonra heves geçti + fiyatlar abartı oldu kaldı öyle eski kasadan gelen 560 üzerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle yapıyor ve bunda da bir yanlis yok. dolar yuzunden sifirin degerleri arttigi icin ikinci elin de artiyor. bu donemde dolar dusse sifirin ve bu ikinci ellerin de degeri dusecekti. ki dusurmese buradan birileri cikip " ama bak dolar dustu, fiyatta bir indirim olmali" diyecekti.

marksman said:

2.200 dedigin sisteme simdi 3k istiyorsun dogru mu anlamısım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Aduket said:

aynen öyle yapıyor ve bunda da bir yanlis yok. dolar yuzunden sifirin degerleri arttigi icin ikinci elin de artiyor. bu donemde dolar dusse sifirin ve bu ikinci ellerin de degeri dusecekti. ki dusurmese buradan birileri cikip " ama bak dolar dustu, fiyatta bir indirim olmali" diyecekti.

marksman said:

1) Ekim 2016'da 3.10 civarı olan dolar şu an 3.60 desek, %17 bir artış ediyor, bu da 2.200'den 2.600'e ancak çekiyor. Nereden 3k esti o biraz garip.

2) Konu açılırken bile 10 aylık olan kasa şu anda garanti bitimine yaklaşıyor, işlemcisi bir nesil daha eskidi. Sırf dolar yükseldi diye araba gibi fiyat arttırmak baya mantıksız o yüzden. Hele ki alan adamın en az 1.500 TL bir de ekran kartı almak zorunda olacağını düşünürsek.

Buna 2k dense şak diye gider de şu haliyle epey tok satıcı kalıyor, e adam da öyle olduğunu kabul etmiş, fair deal.
Sosyal ağlarda paylaş

Aduket said:

marksman said:

Fiyat yüksek , ilk mesajı okudum forum donanımdan satmak istememiş felan , orada bu fiyata bir çok kişi sümkürür zaten satamazsın ederi <2000 altıdır ryzenler gelmiş canavar gibi
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Kasa satışta bir arkadaş için rezervdeydi dönmedi 2,500₺ den.

Bu adam benim bu arada. Geçen sene arkadaşa 8 ekimde (whatssapp a baktım tarihi ordan biliyorum) kargo adresimi attım IBAN yolla hemen bedelini çıkayım dedim. Hala IBAN atacak. Neyse sayesinde aynı fiyata daha iyi bir PC çıktı karşıma 15-20 gün sonra onu aldım.

Sağlık olsun. Baltalamadan yoluma devam ediyim.
Sosyal ağlarda paylaş

DavidMills said:

pattisliborek said:

Kasa satışta bir arkadaş için rezervdeydi dönmedi 2,500₺ den.

Bu adam benim bu arada. Geçen sene arkadaşa 8 ekimde (whatssapp a baktım tarihi ordan biliyorum) kargo adresimi attım IBAN yolla hemen bedelini çıkayım dedim. Hala IBAN atacak. Neyse sayesinde aynı fiyata daha iyi bir PC çıktı karşıma 15-20 gün sonra onu aldım.

Sağlık olsun. Baltalamadan yoluma devam ediyim.

gecen ekimdeki konusmayi silmedin mi hala ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...