Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Fist (2017) - Netflix

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

ilk bölümü seyrettim de öbür Marvel dizilerine göre baya olmamış bu. Tam CW tier senaryo, acting. Monopoly sahnesi ne kadar kötüydü. Aksiyonda meh şimdilik. Öbür dizilerde kötü adamlar çok iyiydi, bunda ki kardeşler cidden Arrow'dan çıkıp gelmişler gibi.

ep1

"Who sent you... security guard who works for the person I recently pissed off..."

asdf

bide parkta adamın rastgele gelip yanına oturup interneti anlatması.

Ward'da tam bir
http://i.imgur.com/AIgfTCd.jpg
adamı ciddiye alamıyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bişey var ama kendi janrasında iş yapılsın ister ama en çok onu eleştirir nerd tayfa. Sol görüşlü okur gibi. En çok Yılmaz Özdil, Levent Kırca aşağılar, Abdurrahman Dilipak, Mehtap Yılmaz, Nurettin Veren falan eleştirirken göremezsiniz.

Çk olmamış derken sanırım tuttuğu takımın teknik direktörü gitsin derken aldığına benzer bir haz alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Protag harici casting iyi.

Protag hayatımda gördügüm en kötü marvel cast'ı olabilir. 13 bölüm boyunca nasıl bu kadar wooden ve whiny olmasını yadırgamadılar bilmiyorum.

vücuduna hiç girmiyorum bile. Cheetos dietiyle beslenmiş Iron Fist. Surfçü saçları. Öf. Bir sahnesi yok lan adam martial artist diyebildigim. Dövüşürken bile sürekli kontrolsüz vücut hareketleri. Daredevil 20 kat daha hakim vücuduna.

4/10
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

vücuduna hiç girmiyorum bile. Cheetos dietiyle beslenmiş Iron Fist. Surfçü saçları. Öf. Bir sahnesi yok lan adam martial artist diyebildigim. Dövüşürken bile sürekli kontrolsüz vücut hareketleri.

valla trailerda adamı görüp şurda yazılanların aynısını düşündüğüm için henüz izlemedim diziyi muhtemelen izlemem de. otursunlar ağlasınlar şimdi sayeros izlemiyo bizi diye.

xunn da biraz kıza benziyo ama yorumculuğu çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...