Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica - Hardwired to Self-Destruct

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Eski babalarin en buyuk yardimcisi ve de sikintisi marka kaygisi. Bu yuzden dinlerken bu adamlarin X oldugunu bilmesem, vokalden bunu anlayamasak dinler miydim? Sorusuna yanit aramak olmali. Ilk defa dinlediginiz bir grup olsa ne yapardiniz, kac puan verirdiniz? Yoksa Metallica markasina puan veriyorsunuz sadece.

Kesinlikle ve kesinlikle title'da Metallica yazmasa Moth Into Flame'i dinlemezsiniz. Ben dinlemem. Vasat bir parca, bir yenilik yok. Eski olarak da iyi degil. "Daha iyi bir sey kesinlikle bir diger radyo kanalinda/bir diger playlistte vardir" denilip hizlica gecilecek bir parca olmus.

said:
So I’ll start off by saying that this song is evidence of several things. The first thing that it is undeniable, irrefutable proof of, is that Kirk Hammett needs to quit. He has had a well publicised battle with arthritis, and it really shows. St. Anger had no solos, and somehow, that was still preferable to Death Magnetic‘s pathetic offering of wah-laden, standard pentatonic abuse. I don’t know how someone goes from writing, say, the ‘Call of Ktulu’, or ‘Unforgiven’, or ‘Master of Puppets’ solos, to peddling out an increasingly bland palette of utter shit, but I wish he would fuck off already. This actually hurts, considering I hero worshipped the curly-headed fuck when I was a kid. Now, it seems like he is rocking up into the studio, and recording his solos with a dildo. And not a big, impressive, veiny motherfucker either, no. I’m talking one of those little petite ones that is shaped like a lipstick tube, the kind that your mother keeps in her handbag just in case she runs into me down town and needs to duck off into the squats for a quick bit of relief.

+1

hardwired dinlenir. kim oldugunu bilmesem de calarken duysam dinlerdim. basit, sert, agresif. bu basitlige gore suresi iyi. daha uzatsalardi son derece sikici olabilirdi. 3:18sure son derece basarili. Unutulacak kadar kisa degil, bayacak kadar uzun degil. Riffler akilda kaliyor ve daha sonra kesinlikle tekrar dinlerim. Diger parcalara da firsatim oldugu an bakacagim.

Cocukluk-genclik zamani babalarinin yeni isler yapmasi ve basarili olmalari her zaman istedigimiz bir sey. Ama Metallica bunun yerine Re-Load, St Anger, ve hatta Death Magnetic gibi albumlerle gelince insan dusunuyor ve "hey bu adamlar gercekten de yaslandilar ve de bu isi artik eskisi gibi iyi yapamiyorlar. ne kadar aci" diye dusunuyor sadece.

Umarim bu album siradan bir album degil de Metallica albumu olmustur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
baya düz, genel dinleyici olarak yazıyorum, öyle ki "genel dinleyici" diye logo yaptır alnıma yapıştır öyle bir genel dinleyiciyim

moth to flame kötü şarkı değil ama çok bama kalıp bir şarkı olmuş dinlerken eski bir metallica şarkısının yeniden uyarlanmışı sandım (keza metallica hayranı değilim ama şarkı hoşuma giderse dinlerim, st anger ı sevmiştim mesela) atlas rise çok hoşuma gitti hardwired da iyi dinletiyor kendini
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...