Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2016-2017

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Emre333 basketten bir bok anlamıyorsun, üstüne bu kadar basa basa söylemene gerek yok.

Neyse maçın özeti gerçekten Irving, Love ve Kral dışında hiç kimse basket oynamayı bile beceremedi. Jefferson tecrübesiyle biraz kımıldandı ama o kadar sadece. Cavs gerçekten eksik oynuyor gibiydi tüm seri boyunca.

Hayır superstar olmasa da olur ama en azından boş şut sokabilen bir 2 Numara olsaydı, çok daha farklı olurdu her şey.

GSW tamamen yeni bir oyun tarzı getirdi NBA'e. Sadece üçlük üzerine kurulan bir strateji var ve öyle bir takım ki neredeyse hepsi el üzerinden üçlük atabiliyor. Boş bırakma lüksün olan hiç bir adam yok. Ben genel olarak daha mücadeleci oyunu sevdiğim için bu oyun güzel gelmiyor seyir zevki olarak. Yine de tebrik etmek lazım GSW'yi, kadroyu korudukları takdirde 2-3 sene daha seri yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ligin tek kurtuluş yolu GSW'nin kadroyu bozdurması. Curry'nin 12 milyon USD'lik kontrat bu sene bitiyor. Maximum'u çekecektir. Cap biraz sıkıntı, Klay'in 2 sene sonra biten kontratı bozdurabilirler Durant kalacak ise uzun vadede. Gerçi Klay devre dışı kalsa bile Green-Durant-Curry oldukça bir şekilde yine en iyi olurlar.

Atıyorum Klay Cavs'a geçse takımlar dengelenir. Mis gibi adam; elinde çok top istemeyen temiz şutör
Sosyal ağlarda paylaş

Neyi tartisiyosunuz bilmiyorum ama maclar acayip zevkliydi ya. Taraftarliga gerek yok yani.

Kral tek basina oynuyor cidden saygi duyuyorum. Daha dogrusu Kyrie de yardim etti ama bir noktada da kusura bakmasinlar, etrafi coplerle doldurdular cok net ortaya cikti.

Bir de hoca olgusu var tabii. Sanki gecen sene Tyron Lue mi cikti aldi maclari.

Lebron un olayi hali sahada cok iyi olan adamin maclar zor olsun diye kendi takimini dandik kurup karsiyi guclendirmesi gibi bisi. Ben tek siz hepiniz. Bu sefer nefesi yetmedi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...