Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2016-2017

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Lebron'un bu sene de şampiyon olup artık iyice MJ mertebesine erişmesini istiyorum fakat GSW çok ayrı bir boyutta. Pacers serisi ile Cavs'ın vites artırdığı belliydi ancak Doğu cidden zayıf, yanıltmaması lazım.

Hücumda GSW'nin altında kalmazlar diye düşünüyorum ama karşılarındaki takım savunma olarak da ligin belki de en iyi takımı. İlahi bir zafer olur yani şampiyon olurlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

Gren seveni de cok sevmeyeni de cok ama cok kompluke.bir oyuncu ben izlemekten keyif aliyorhm 2 tur 35. Sirada secilmis bir adam icin asiri iyi.

Green diyince aklima gelen tek sey 4 sayi 11 asist 10 rebound 10 blok 5 top calma ile oynarken halen takima pas atmasiydi. At ulan 2 tane 3 luk diye kendimi parcalamistim. Quadriple double + 5x5 gorucektik ne guzel ya.

Klay cok kotu ya beni endiselendiren o. Ot umj az cekiyor napiyor bu adamin kendine gelmesi lazim. Ara ara boyle yapip cok fena bosaliyordu sonrasinda acaba boyle mi olucak yine. (1 ceyrekte 37 ve sonra 3 ceyrekte 60)
Sosyal ağlarda paylaş

Irving'in savunması yetersiz. Ama form tutarsa Curry kadar tehlikeli bir adam. Bu kıyaslamayı Irving lige ilk geldiğinde yapsak komik kaçardı, ama Curry manyak bir herife dönüştü. Yine de aralarındaki fark uçurum değil.

Klay GSW'nin kilit adamı. Az top tutup verimli şut atan bir adam, RIP Hamilton'ın geliştirilmiş versiyonu. Klay regular season gibi oynarsa GSW için iyi olur. Kadrolara ilk 5'in verimliliği olarak bakarsak GSW üstün; ama Cavs'ın rotasyonu daha çok oyuna dahil olur ve Lebron faktörü var.

Bunun yanında GSW'nin çekişmeli giden maçlarda kazanma problemi hala var bana göre. Maçlar erken kopmadığı takdirde Cavs'ın şansı var. Ben bir de çoğunluğun aksine bu sene Kevin Love'ı beğeniyorum. Kısacası geçen seneki final serisine + olarak GSW'nin Durant gibi bir superstar kozu olsa da; Lebron'un çıldırması, Kevin Love'ın beklenen düzeye yaklaşması ve artık GSW'de benchten gelip de x-factor olan Iggy(Bok gibi play-off'larda), Livingston vs. sürprizleri olmaması nedeni ile fark çok açılmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen sene farkı yaratan isimlerden biri Irving'di zaten, bazen en iyi savunmalardan biri de sen hücum ederken seni savunanı yormak, onun hücumunda minimum etkiyle bile oyununu bozmaktır. Irving eğer gününde olrusa bence bunu gayet iyi yapıyor.

Love bence de çok iyi seviyeye geldi ve sakatlığına rağmen düşmedi. PO'larda da çok iyiydi. Bir diğer faktör mesela Thompson yine Cavs'ta pota altında net faktör üretemese de.

Geçen seneye göre GSW'nin tek artısı Durant'ın katılması, onu LeBron tutar ayrı konu ama geçen seneye göre Klay bu sefer tam boşa çıkacak özellikle birebirlerde vs...

GSW alırsa kilit adam kesinlikle Klay olur. Klay oynarsa GSW alır, oynamazsa Cavs her şekilde alır ki kulübesi de tam tecrübe, GSW'ye tokat atar bir kulübe yaşlı ve kağıt üstünde bitmiş adamlar olsa da. Deron, Korver, Frye yanlarında Iman Shumpert falan maçlar çok açılmaz bence kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

kevin bey napyıorsunuz??

https://pbs.twimg.com/media/DBSpn25UMAATvyh.jpg

gsw çok güçlü abi. yani zaten 73 win'li takıma + olarak durant gelince belliydi ama bu hangi seviye abi?

bundan sonraki maçları bilmem ama bu maç rezil ettiler kral'ı. gerçi lbj'de oynadığı 8 finalin 6sının ilk maçını kaybetmiş zaten. seri hiç belli değil tabiki ama gsw'nin ağır favori olduğuda bir gerçek. her ne kadar love, lbj falan biz defending champs'iz falan desede.
Sosyal ağlarda paylaş

Canlı izlerken en çok üzüldüğüm şey Lebron'un Durant'ı savunamamasıydı ya. Resmen beceriksiz gibi davrandı ortalıkta dolaşırken. Ne yapacağını bilemez haldeydi bütün takım.

Bir de fast-break yerken üçlük yememek için ortayı bomboş bırakıp kenara koşarak en az 5 smaç yediler, baya komik görünüyormuş asddfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...