Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BlizzCon 2016 4-5 Kasım

Phyx

Öne çıkan mesajlar

lore herkese hitap eden bir olay değil abi o konuda haklısın. sonuçta oyunda 3 birim lore varsa, kitaplarda 100 birim lore var. kitaplarını okumayan adam çok kaba hatlarıyla, detaylarına girmeden hikayeyi öğreniyor fakat w3 için mesela asıl çıkış noktası driverı campaigndir.

o yıllarda ingilizce bilen kesimin azlığı + aoe internet kafe kültüründen dolayı sen öyle düşünüyorsun. üretici ve tüketici için warcraft serisinde her zaman öncelikli campaign oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Phyx said:

WarCraft III'ü oynayanların yüzde kaçı campaignine baktı ki? WoW çıkana kadar kimsenin umrunda değildi lore. Yani bağlamayı kötü yapsalar kimin umrunda, WarCraft IV'ü yapsınlar da isterlerse Ülf, Örk diye yeni 6 ırkla oynayalım

WC3 oynayıp multiplayera hiç bakmayanların sayısı campaigne bakmayanların sayısından kat kat fazladır.

Doğru ya, şimdi düşününce bu açıklama baya talihsiz olmuş, internet bile yoktu ki adam gibi, ne multiplayerı

Ama işte bence W4 çıktığında şimdi insanların kafasına taktığı kadar umrunda olmaz campaign özet olarak demek istediğim bu.

Hatta oyun da dark portalın açılmasından 100 sene önce geçer, tertemiz, daha ortalık karışmamış falan
Sosyal ağlarda paylaş

Forumtrye mesaj atacakken yanlışlıkla buraya atmış, ingilizce bilmediği için cutsceneleri skipleyen tayfa o kafada oynamıştır tabi.

Wow2 olmaz wow varken, anca işte bi dahaki xpac şöyle devasa yenilik yapacağız diye yalan atarlar her seneki gibi lel. Daha modeller yeni güncellendi zaten. Mobildir streamdir sosyalliktir bu sene bunlara yönelik bişiler çıkar en fazla, ben doyurucu hiç bi haber beklemiyorum bu blizzcondan.
Sosyal ağlarda paylaş

w3 un campaign olmasaydi wow bu kadar tutmayacakti mesela. bliizardin en guzel yaptigi olay immersion, hikaye vs de bunun temeli.
undercity ye girince tuylerinn diken diken olmasinin bi sebebi var. Bi arka plani var.

bence bi bok cikmayacak w2 filmi duyururlar.hots a hero gelir falan
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse konuyu fazla dağıtmayalım umarım dediğin gibi olur akıcı bir gameplay gelir.
Onun dışında w3 campaign için kaç kişi yüzüne baktıki diyen arkadaşa teeeeesüflerimi iletiyorum 10 kere falan campaign bitirmişliğim vardır belirli aralıklarla custom game olayı tutunca bir de custom gameler için açıyordum oyunu.Bir rts olarak bu oyunu hiç oynamadım desem yeridir yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...