Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 6 Plus 64gb Gold İkinci El Satılık

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Arabistan'dan getirdiğim garantisi dolmuş iPhone 6 plus 64 gb gold'u satıyorum. Komple kılıfla kullandım. Önyüzü tertemiz, arkası da tertemiz. Sadece alt kenarda ufak çizikler var. Kozmetik açıdan sorunsuz. Telefonda herhangi bir yavaşlama, sıkıntı vs. de yok. İlk günkü kadar hızlı. Zaten satma sebebim 2 hafta sonra dubai'den note7 alacak olmam.

Kutusunu vs. kaybettim. Şarj aleti ciddi şekilde kendinden geçmiş durumda. Bu yüzden daha 2 hafta önce apple'ın sitesinden 2m uzunluğunda olan kablodan aldım 100 lira verip, tertemiz şarj aleti. Biraz fazla uzun ama belli yerlerde çok işe yarıyor, hehe.

Fiyat: 2150 TL
Sosyal ağlarda paylaş

Facetime var.
Kozmetikte demek istediğim sıfır gibi değil ama kullanımda sıkıntı edecek hiçbir şey yok. Kenarlarda 1-2 çizik vs. sadece. Ne önde ne arkada öyle bir şey yok, ki önü ekran koruyuculu kullandım.

Şarj kablosu 2m olduğu için kazık girdi. 50 liraya falan da vardı da telefonu p.ç etmemek için 50 liranın lafını yapmadım açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

şu an arabistandaki fiyatlar yaklaşık:
note7 2760 lira yurtdışı satış fiyatı yanında orjinal wireless charger ve bt kulaklık var

iphone 6s 64gb 2460 lira

getirebilirim isterseniz bu fiyatlara

ps:%20 komisyonu fiyata ekledim aslında 2300 ve 2050 lira fiyatları.

facetime'sız olduğunu belirtmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...