Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

british shorthair

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Malibu said:

Oymanq said:

valla süper oldu bu başlığı açmam. iki dakika şaka yapayım dedim böylece buradaki insanların ne kadar kin ve nefret içinde olduğunu gördüm. özellikle bazı kişilerin (fistan gibi) nasıl gereksiz kişiler olduğunu gördüm. yıllardır bu herif bana söver niye sövdüğünü bir türlü anlamam. sanırım insanın 100 tık altı olduğu için.

R
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Birader laptop satmiyosun,canli o kaca gider,kazik yemiyim dedigin.gidip pazar alanina acmis bide patipet dururken.az insan taklidi yapta ya bakamayacagin canliyi alma yada insan ol alicagin kazanacagin para yerine o canlinin mutlulugunu ve kim iyi bakar diye dusunup ona gore yuva bul.

insan taklidini sen yap kardeşim ben yeterince insanım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

_Rave said:

Birader laptop satmiyosun,canli o kaca gider,kazik yemiyim dedigin.gidip pazar alanina acmis bide patipet dururken.az insan taklidi yapta ya bakamayacagin canliyi alma yada insan ol alicagin kazanacagin para yerine o canlinin mutlulugunu ve kim iyi bakar diye dusunup ona gore yuva bul.

insan taklidini sen yap kardeşim ben yeterince insanım.

seninde sana o kediyi vereninde insanligina sokiyim ozaman birader.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

valla süper oldu bu başlığı açmam. iki dakika şaka yapayım dedim böylece buradaki insanların ne kadar kin ve nefret içinde olduğunu gördüm. özellikle bazı kişilerin (fistan gibi) nasıl gereksiz kişiler olduğunu gördüm. yıllardır bu herif bana söver niye sövdüğünü bir türlü anlamam. sanırım insanın 100 tık altı olduğu için.

Bildiğin hayvanın açmayacağı başlığı açıp tepkiyi görünce R yapıp üzerine birde yavşak yavşak drama çevirme bence, bende sevmem Fistanıda adam en azından bir şey yazarken 2. kere düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

Lectre said:

Konuya gitmek icin tiklayin: https://forum.paticik.com/read.php?27,8485613,8485660#msg-8485660
Oymanq said:

Bildiğin hayvanın açmayacağı başlığı açıp tepkiyi görünce R yapıp üzerine birde yavşak yavşak drama çevirme bence, bende sevmem Fistanıda adam en azından bir şey yazarken 2. kere düşünüyor.

kuran üzerine yemin ediyorum annemin üzerine yemin ediyorum ki kimse bana 2 british shorthair vermiyor.

yeterli mi?

Herkesin içinden geçen benim de içimden geçti bir an hadi yattım, sabah devralırım nöbeti fsad
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Oymanq said:

şöyle özetliyim. bir insan annesinin babasının üzerine boşuna yemin eder mi? yemin ediyorum ki aldığım alacağım herhangi bir kedi yok. esas hayvanlık insanın üzerine saldırmak için bahane aramaktır. (seni kastetmedim burada.) iki şaka yapalım dedik yaptığınız ayıbın kralı. adam öldürmüş muamelesi resmen.

*insanın bir tık altı , dini imanı para , hayvan , yavşak. beni ne kadar tanıyorsunuz da bu lafları ediyorsunuz siz ya?

size açıklama bile yapmak büyük saçmalık aslında. bu açıklamayı yapmamın tek sebebi herhangi bir kediye zarar vermeyecek yada satmayacak olmamı bilmeniz. yoksa adam yerine koyduğumdan yada korktuğumdan değil. içinize sinmiş kin nefreti boşatlmaya yer arıyorsunuz. tartışma kültürü değil tek amaç insanı aşşağılamak , hor görmeye çalışmak. ne diyim ya allah ıslah etsin. 40 yılda bir bu foruma giriyordum artık girmem hadi eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...