Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arrival (2016)

Xaero

Öne çıkan mesajlar

derinlik koyacaksan eger o kadini 30yasindaymis gibi gosterip yanina 8yasinda cocuk koymayacaksin. cocuklari 18ini asmis, evden defolup gitmis olacaklar. oyle belki bi iki telefon gorusmesinde goreceksin ya da whatsapp'tan falan yazacaklar. nasi durumlar diye.

aile ayagini kestiginde duzgun film yapma yolunda basarli bir adim atmaya baslamissin demektir sevgili holiwud.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Çok net çok iyi.

Denis Villeneuve'ün de yönetmenlik beceresinin de etkisi çok. Sicario'daki karakter ruhunu yine yansıttırmış.

Müzikler zaten Johan Johanson ile zaten uçuruyor.

Çok mu abartıyorum bilmiyorum ama çok çok iyi geldi film bana. Bir ara fake atıyor meh dedirtecek gibi sonra alıp götürüyor.

Amy Adams'ın oyunculuğu da çok etkiliyor filmi tabi.

Interstellar'dan sonra ikinci kez uzaylılar yardıma geliyor bize yalnız. Hollywood optimist olmaya başlamış :)

Ayrıca sırf bana mı öyle geldi ama Space Odyssey'e saygı duruşu var bir kaç planda. Ya da o ilk diye bana öyle geliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Interstellar'dan sonra ikinci kez uzaylılar yardıma geliyor bize yalnız. Hollywood optimist olmaya başlamış :)

Tabi ikisinde de uzaylılar yardıma gelmiyor aslında, mesaj başka yerde.

Film güzel gerçekten, ama yılın filmi bu olacaksa kısır bir yıl bizi bekliyor.

Dennis Villeneuve her filminde kıvılcımı çakıyor ama bombayı patlatamıyor. En iyi filmi hala çıkış filmi Incendies bana göre.

Bu arada yönetmen yine kendisinin bir diğer filmi Prisoners'ın Enemy'nin en can alıcı sahnesine gönderme yapmış resmen filmde, Enemy filmini izlemiş olanlar kaçırmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...