Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

o degil de bi tane besiktasli delikanli gibi yeneriz diyemiyor mactan once.

ancak tesaduf hakemle filan yenerseniz valequenta alinti yaparsiniz mactan sonra.

bence butun bjklilar tesadufi gomez transferinin besiktasi sampiyon yaptiginin farkinda da yoksa bi numara yok takimda da iste dillendiremiyorlar.

mete kalkavan bokunu cikarmadigi surece hem kadro olarak kagit uzerinde bariz daha guclu, hem de hazirlik donemini cok daha iyi geciren Galatasaray'in 3-0 filan yinecegini soyluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kağıt üstünü bilmem de BJK geçen sene taş gibi takım futbolu oynuyordu. Gomez olmadan hücum gücü çok düşüyor evet, ama yine de gayet etkiliydi. Öyle ki o kadroda Gökhan Töre de biraz daha yer bulsa kim bilir neler olacak daha diye geçirip dururdum içimden.

Bu sene Olympiakos maçını yarım yamalak izledim (gittiğim mekanda açıktı, ara ara gözüm takıldı) performans doğal olarak sezon başı itibariyle daha düşük olsa da paslaşmalarda ve takım oyununda yine o kafa devam ediyor.

GS'de de yeni hoca, temiz start gazı var, o da büyük boost verir, bir de genel olarak tek atımlık maçlarda iyi gidiyor GS. Ama öyle kağıtta kıyaslamayla bir tarafı galip ilan edecek maç değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Kağıt üstünü bilmem de BJK geçen sene taş gibi takım futbolu oynuyordu. Gomez olmadan hücum gücü çok düşüyor evet, ama yine de gayet etkiliydi. Öyle ki o kadroda Gökhan Töre de biraz daha yer bulsa kim bilir neler olacak daha diye geçirip dururdum içimden.

Bu sene Olympiakos maçını yarım yamalak izledim (gittiğim mekanda açıktı, ara ara gözüm takıldı) performans doğal olarak sezon başı itibariyle daha düşük olsa da paslaşmalarda ve takım oyununda yine o kafa devam ediyor.

GS'de de yeni hoca, temiz start gazı var, o da büyük boost verir, bir de genel olarak tek atımlık maçlarda iyi gidiyor GS. Ama öyle kağıtta kıyaslamayla bir tarafı galip ilan edecek maç değil.

takım dengeli ama çıkışlarda geçen seneli kadar iyi değil. fizik olarak ama beklediğimden iyiler sezon başlangıcına göre. oly maçı iyiydi takım ama sonuca gitmekte bayağı sıkıntı yaşadık harbi. ne cenk ne ömer takımı gomez gibi ileriye taşıyamıyor. ömer bi tık daha iyi ama o da tam pivot özellikleri yok, cenk'te de yok.

GS halen kapalı kutu, ne yapacağını kimse kestiremiyor. sezon patlama ihtimali yüksek ama sezon başında bayağı can yakarsınız bence. hazırlık maçlarında bireysel yetenekler harici kötüydü ama işte tek atımlık maçlarda hele ki sezon başıysa bunlar daha önemli oluyor.

düşük skorlu böyle sıkıcı bir maç olacak kesinlikle ya. bizimkiler güvenli oyunu tercih ederler ha gsde de açıklamalar o yönde. inş erken bi golle oyun açılır da zevkli bi maç izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

zevkli maç olma ihtimali yok gibi bişey.

tempo yapamaz takımlar pek ihtimal vermiyorum.

bu arada yamulmuyorsam geçen sene son hazırlık maçı oly maçıydı yine hatta gomez de vardı. onda da hücüma gitmekte zorlanıp ilk maçta 5 atmıştık sonra sdasfas

OLY maçını canlı izledim.

Tolgay-Ozzy-Atiba orta sahası bildiğin hack gibi bişey. savunma geçen seneki gibi zaten. yeni transferler yok bu maçta da OLY maçındaki gibi.

tahminimce zevksiz maç olur, gerçek Beşiktaş 3. hafta falan ortaya çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Bence eğer bir gün galatasaray beşiktaştan 4 yerse o gün bugün olabilir.

Biz OLAĞANDIŞI kötü durumdayız , beşiktaş geçen seneye göre bir tık sadece daha kötü , hatta daha görmedik belki böyle daha iyiler onu bile bilmiyoruz. Gerçi nolursa olsun gomez yok yine daha iyi olamaz ama çokta kötü değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

BJK 11'i

Tolga
Beck-Marcelo-Necip-Tosic
Atiba-Tolgay
Kerim-Oğuzhan-Olcay
Cenk

Şenol Güneş geçen sene şampiyonluk yaşayan oyuncuları onurlandıracağım demiş, 11'i onlardan oluşturmuş. Çok güzel düşünmüş aslında oyuncular için bayağı iyi olur psikolojik olarak.

1.80'den BJK almaya değmez bu arada bu kadro ile, orta saha ve Olcay hariç direkt sezonun yedek kadrosu çünkü. Defans dörtlüsü bir daha sezon boyu birlikte oynamayacak mesela. ben GS çifte şans düşünüyorum oranı da güzel bürolarda, gelmezse de canımız sağolsun yapacak bir şey yok double win her şekilde sdafsdaf

kupayı alsak bile uzatmaya götürüp falan alırız bir şekilde. Şu kadro zaten GS'yi yenerse sezon başı bu halde sezon içi GS'den korkmamıza bile yok demektir sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...