Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E - Sigara Satan ?

Madborn

Öne çıkan mesajlar

Laraken said:

likitleri kendiniz evde yapın abi. hakikaten o likitlerin nerelerde yapıldığı bilinmiyor.

pg ve vg alabilirsiniz balmumcudan falan. nikotin işi biraz kıllı bi tek onu da yüksek nic güvenilir bi nBase alıp vg+pg ekleyerek inceltebilirsiniz. internette hesaplama toolları var bir sürü. aroma katarsanız ne kattığınızı bilirsiniz mesela. sweetener falan kullanmasanız iyi tabi.

burada satılan ithal premium likitlerin %90'ı çakma. abartmıyorum bak baya baya %90. millet klonlayıp nerede hazırlandığı belli olmayan likitleri inanılmaz fiyatlarla kakaklıyor insanlara. her geçen gün yeni başlayan sayısı arttığı için yollarını buluyorlar bir şekilde. tek şişeden elde ettikleri kar da inanılmaz.

diğer topicte verdiydim: likit tarifleri

burada bi dolu tarif var. aroma alacaksanız capella, tpa falan güzel markalar.

katılıyorum... Benim arkadaşa sattığım sadece 1 adet likit var ben zaten likitçi filan da değilim. Fumetti nbase içine 10ml twisted father milk v2 karıştırdım olay bu. Kendi içmeyeceğim birşeyi başkasına satmayı bırak hediye bile etmem. Bu konuda çöpe giden çok malzeme oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

oo drama dönmüş kaçırmışım :(

"acaba bu likit falan nasıl yapılıyor ki" sorusuna artık cevap bulmak istiyordum adam da elinden çıkartmaya uğraşıyor alıyım o kurtulsun ben de ufaktan deneyim dedim.

Niye büyüdü bu kadar onu da anlamadım ki. Deneriz beğenirsek kullanırız yoksa kullanmayız olur biter.

neticede satan da X marka diyip Y marka mal satmaya veya sahte X marka mal satmaya çalışmıyor ki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bunlar face gruplarında, Esigara forumlarında millete salça olup ego kasan tipler. İki marka fiyat öğrenince profesör kesilirler. Bu duruma alıştığı için kendini tutamayıp aynı şeyi burada da yapmaya çalıştı battı zaten. Keşke insanlar birşeyleri söylemeden önce biraz düşünseler. Neyse cahilliğine veriyorum. Böyle dolu biri olmaktansa boş ve ahlaklı olmak tercihim.
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediğim gibi 7 aydır hem sek hem de aroma ile kullandığım markadır fümetti. Boş kutuları hala duruyor foto ekleyebilirim inanmayan varsa. Bu demek değil ki marka çok kaliteli. Ben memnundum. Arkadaş memnun kalmazsa atsın çöpe parasını iade ederim hiç sıkıntı değil. Tek fümetti kullanan ben miyim arkadaş? gidin esf de yorumları okuyun keyf'ten sonra ikici sırada gelir. Keyf kullanmamamın sebebi de 100% vg satmamasıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah Troll'musun evladım sen , ne batması ya . Ne istiyosun ,seni daha nasil inandırayım ? Var mı cevabın kardeşim söylediklerime.
Ben cok memenunum keküm ettim sustun. Tr'nin en berbat nbase ve aromalarını efsane, üst sınıf diye yazan ben miyim ? Benim tepkim bunaydı. Burada facebook agızıyla efsane,kalite tarzı şeyler yazma birader. Bilmiyorsanda bilmiyordum de sus. Lezzet'i geç, sağlıklı olduguna %1 inanmadıgım bir yer buharistan.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Ahah Troll'musun evladım sen , ne batması ya . Ne istiyosun ,seni daha nasil inandırayım ? Var mı cevabın kardeşim söylediklerime.
Ben cok memenunum keküm ettim sustun. Tr'nin en berbat nbase ve aromalarını efsane, üst sınıf diye yazan ben miyim ? Benim tepkim bunaydı. Burada facebook agızıyla efsane,kalite tarzı şeyler yazma birader. Bilmiyorsanda bilmiyordum de sus. Lezzet'i geç, sağlıklı olduguna %1 inanmadıgım bir yer buharistan.

Troll? Sattığım malı trolleyen sensin?
Batma? Bunu anlamadım ama sana birşey battığı net ve açık.
Birşey isteyeceksem eğer biraz saygılı olmanı isterdim ama boş bir istek olur bu.

Ne sordun da cevap alamadın? Sarhoş musun?
Father milk v2 benim için efsane aromadır.
Senin hakkımda kullandığın sıfatlar beni nasıl öyle yapmıyorsa buharistanı da kötü yapmaz. İnandığın şeye inanmaya devam et ama herkes senin gibi düşünecek değil. Zayıf birisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ESF forumu referans veren adamla tartışmam bile. Aynen devam fumettiye hadi.

zaten fumetti gibi leş şeyleri size ayıla bayıla içirten de ESF'nin kendisi neyini tartışacaz.

fumetttiyi üreten buharistanın, ingiltere üretimi diye sattığı likitler macaristanda merdiven altı üretim cıkınca, adamı koruyan, konuyu silen yine ESF'nin kendisi.

sonra cıkıyor, bız iste uretıcıleri denetliyoruz goygoyu. comar vaperların toplanma noktası = ESF.

bunu da bılmeyen yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Buharistan'ın dolandırıcı olduğu, sahte etiketle İngiliz malı diye İngiltere'de kimsenin daha önce karşılaşmadığı, hiçbir yabancı db'de bulunmayan likitleri sattığı tasdikli bir kere, bunun inançla veya düşünceyle alakası yok.

Aynı şey nbase'i için de geçerli. Leş gibi kimyasal kokusu yayılıyor ne tarz bir kimyasal çözücüyle tütünden çıkarılmışsa. Kimin küvetinde, klozetinde üretildiği belli olmayan saçma sapan bir nbase.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...