Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oxenfree - Indie adventure

sabonis

Öne çıkan mesajlar

http://store.steampowered.com/app/388880/

Az önce bitirdim, muhteşemdi muhteşem... Mystery çözmeceli adventure oyunu, yaptığınız seçimler oyunun sonuna etki ediyor.
Senaryo, hikaye anlatımı, grafik stili, seslendirmeler ve de müzikleri, her şeyiyle mükemmele yaklaşıyor. Gerim gerim geren, tüyleri diken diken eden yerleri falan da var.

Indie'lere destek verelim. Ben indirimden aldım %50, şu an 30 lira ama bu fiyata da çok net değer. He ola ki paranıza kıyamadınız, adventure seviyorsanız %50 indirime girdiğinde kesinlikle alın.

Oturup burada çok tartışılacağını, sayfa sayfa post atılacağını falan beklemiyorum tabii, maksat bilmeyenler oyunu duysun. Accayip hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Bitirdim oyunu da sonu biraz sönük kaldı sanki.

Sondaki bzt bztlamalar aslında kurtulmadığımızı mı gösteriyor, yoksa öylesine mi?

son

Alex bu olay ilk kez olduğunda kendini arkadaşları için feda etti ve sürekli olarak aynı günü başa sararak yaşayıp duruyor :(

bu arada bir sürü son olduğunu tekrar hatırlatayım

ama o bzzt bzzt değişmiyor. yani alex öyle, yapacak bişe yok :( kimlerin kurtulduğu, kimlerin öldüğü falan değişiyor ama seçimlerine göre. mesela abisini falan da kurtarabiliyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Yoksa kaçamadım mı lan daha demin bitti baya uykum gelmişti ama sonunu görecem dedim hırsla. Herkesi anlattı ama. Ben kendim de şunu yapıyorum diye seçtiğimiz yerde mi hintledi loopta oldugumuzu.

aynen orası, creditlerden bi 20 saniye falan önce oluyor. youtube'dan bakabilirsin herhangi bir ending'e.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...