Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kisisel ulasmak istediğiniz hedefler

barbu

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Ne güzel şu
http://www.theyachtmarket.com/boats_for_sale/1314914/

:( daha bunun yılda 30k masrafı var. meh

wastyrx said:

Araba yerine yelkenli alabilirsin abi gayet gerçekçi bi hayal, niye ezdin ki kendini :)

abi 230k euro + yılda 30k TL filan masraf. Ya da Tuzlaya filan koyacan yelkenlini. Bu kadar parayı da kurumsal hayatta müdür olarak kazanamıyorsun. Nitekim öyle bir pozisyonda alacağın paran aileye de gidiyor sdfs.

Yelkenli alıcam bu kadar paraya dediğinde karın ve cocukların oyar seni sdfs.

Hollandadan gelen türklere yamanacaksın o zaman. Birde tecrüben yoksa küçükle başla.
nl boats

şunu beğenmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

İzmire göç etmek isteyen bu kadar kişi varken; bir köy satın alıp komün kursak ya. Kuzular tavuklar kedi köpek kuşlar. Toprak desen tarıma el verişli. Kendi yağımızda kavrululuruz.

Tek sıkıntı fiber internette çıkar, onu da uydu vasıtasıyla fln bir şekilde hallederiz. Yada en kötü LAN kurar takılır, haftada bir traktörle birimiz şehre gider, usb hdd leri internet kafede torrente fulleyip döner fln.

Açık hava sineması, çimsaha, tenis kortu, masatenisi okçuluk avcılık köşeleri kurulur.

Tayyibe inat onun villaya komşu köyleri tercih edebiliri.z
Sosyal ağlarda paylaş

Suark'ın yanına taşınıp haftanın 3 günü Yoga yapıp - yüzerek, geri kalan zamanlarımda ise güzel İran kadınlarının ve biraz değişik İran bebeklerinin fotoğraflarını çekmek istiyorum. Arada bir İran'ın komşu ülkelerini hatta Hindistan'ı veya daha ötesini dolaşıp egolu, kibirli Türklerden azıcık uzaklaşarak hafiflemek istiyorum.
Kişisel hedefim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Şurada bahsettiğim şeyi açtım ben. Başına gelebileceklerden korktuğumdan public açmadım ama. 30-40 seneye kadar biriktirip kişisel ansiklopedi çıkarma hedefim var.

Böyle babaanneye anlatır gibi, eğlenceli, liyakat sahibi, okuyanı hatta en köylüsünü tatava yapmadan aristokratlaştıracak, göte göt diyen, Corpus Aristotelicum misali bir şey hayal ediyorum.

Öldükten sonra bu miras kalsın. Yemişim maaşı geliri çocuğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Suark'ın yanına taşınıp haftanın 3 günü Yoga yapıp - yüzerek, geri kalan zamanlarımda ise güzel İran kadınlarının ve biraz değişik İran bebeklerinin fotoğraflarını çekmek istiyorum. Arada bir İran'ın komşu ülkelerini hatta Hindistan'ı veya daha ötesini dolaşıp egolu, kibirli Türklerden azıcık uzaklaşarak hafiflemek istiyorum.
Kişisel hedefim bu.

hindistanı tavsiye etmem eğer kültürüne filan aşık değilsen.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Patice said:

Kişisel hedefim bu.

hindistanı tavsiye etmem eğer kültürüne filan aşık değilsen.

Fotoğraf çekmeyi seven birisine hindistanı tavsiye etmem demek künefe seven birisine antakyayı tavsiye etmem demek gibi bişey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...