Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death Stranding

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
adam şarkı sözlerini oyun yapmış

Standing on the edge of the crater
Like the prophets once said
and the ashes are all cold now
No more bullets and the embers are dead
Whispers in the air tell the tales
Of the brothers gone
Desolation, devastation
What a mess we made, when it all went wrong

I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoned child
Sosyal ağlarda paylaş

ben niye hype olamıyorum ya

ayı gibi prodiksyon var ünlüler geçidi gibi del torrolar Norman Reedus fln oyunda

e ama bu adamın en sevdiğim oyunları mgs1-3-4

ünlü yok bişi yok bu oyunlarda

david abiyi yalan edip keither sutherland'li mgs5 yaptı adam,ama 24 abisine çok para vermemek için snake'i bildiğin dilsiz yaptı oyunda,meeh.

ayrıca mgs5,seride en sevmediğim oyun,ister kojimaya atın boku ister başka bişiye oyunun HER YANINDA , HER GÖREVİN SOUNUNDA VE BAŞINDA KOCAMAN hideo kojima hideo kojima diye yazıyo,nedeni ne olursa olsun eserinin bu kadar arkasında değilse hideo abi nie her dakka her yerinden ismi fışkırıyor

neyse umarım göt eder hideo abi beni,umarım dehası aynen duruyordur ve bize yansıtır

kısmett
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

ben niye hype olamıyorum ya

ayı gibi prodiksyon var ünlüler geçidi gibi del torrolar Norman Reedus fln oyunda

e ama bu adamın en sevdiğim oyunları mgs1-3-4

ünlü yok bişi yok bu oyunlarda

david abiyi yalan edip keither sutherland'li mgs5 yaptı adam,ama 24 abisine çok para vermemek için snake'i bildiğin dilsiz yaptı oyunda,meeh.

ayrıca mgs5,seride en sevmediğim oyun,ister kojimaya atın boku ister başka bişiye oyunun HER YANINDA , HER GÖREVİN SOUNUNDA VE BAŞINDA KOCAMAN hideo kojima hideo kojima diye yazıyo,nedeni ne olursa olsun eserinin bu kadar arkasında değilse hideo abi nie her dakka her yerinden ismi fışkırıyor

neyse umarım göt eder hideo abi beni,umarım dehası aynen duruyordur ve bize yansıtır

kısmett

https://i.imgur.com/wRRCEfR.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya, kojibronun beyninin icinde 7/24 calisan bi otizm simulatoru var, ondan su kactigi zaman oluyor

>kieferi bagladik neden episodic oyun yapmioz hem 80li yillarin dizilerine gonderme olur

>oyunumuz episodic diilmi? her mission baslangicina acilis kapanis sekansi yapalim dizi gibi, o havayi verelim

>nee trailerlara ve yeni oyun motoruna milyonlarca dolar yedirirken release i 2 sene kacirdikmi? seneye cikaririz kismet

https://i.imgur.com/Kx8A2QP.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

yani bahanesi ne olursa olsun;

oyun mgs serisinin en mgs olmayan oyunu mu ? evet

oyunu bitirene kadar 300 kere hideo kojima ve kankalarının ismini okuyor musun ? evet

selimiye camii hikayesi vardır, cami'nin yapılacağı yerde lale bahçesi olan bi vatandaş , arazisini vermek istemeyip baya zorluk çıkarıyor , en son camide lale bahçesinin anısını yaşatacak bi süsleme olsun şartıyla fln veriyor araziyi

mimar sinan caminin içine küçücük bi ters lale çizdiriyor protesto olarak , e istese caminin her yerine kocaman ters laleler çizdirip " bunlar o bahçe sahibinin bitarafına girsin" diye yazdırabilirdi,ama gerek yok ve klas olmazdı

şimdi konamiyle kavga etmişte,yok ismi silinmişte,ben bilmem,niye kavga ettiklerini de bilmiyoz,spekülasyona da gerek yok

sonuçta mgs5 tırıt bi mgs bana göre,ama her yerinde KOJİMA yazıyor

cidden kojima abi tepki olarak hiç bi yere adını koydurtmasa daha olağanüstü olurdu, herkes biliyor keza mgs = kojima , bin kere yazmana gerek yok kojima dayı ne yapıon ya
Sosyal ağlarda paylaş

zaten oyunu beğenmediim için her yere kojima yazmasına kafamı takıyorum

diyelim istediği halde release edemedi oyunu,konamiyle tersleşip,en son eserden memnun değil, e imzanı atma her yerine amk,bu mu yani bulduğun protesto şekli , oyunu istediğim gibi yaptırmadılar O YÜZDEN HER YERİNE ADIMI YAZCAM
ergen misin hideo
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

eger mgs5 te kojimanin adinin heryerde yazmasi endingi olmayan ve havada kalan konudan daha cok kizdirdiysa seni anca mission accomplished derim

bunlarda kojimanın sucuki. 30 senelik tecrübesi olan game directorın iki sene release date uzatip hala tatmin edici bir son sunamamasinin hatasini baskasinda aramam.

ikin bu zaten. hem director hem game designer hem producer hem writersin. butun ipler senin elinde conflict bile yok. butcen ve zamanin icinde cozuceksin konuyu.

adam ego yapmis cozmemis sonrada sucu konamiye atiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Laurelin said:

eger mgs5 te kojimanin adinin heryerde yazmasi endingi olmayan ve havada kalan konudan daha cok kizdirdiysa seni anca mission accomplished derim

bunlarda kojimanın sucuki. 30 senelik tecrübesi olan game directorın iki sene release date uzatip hala tatmin edici bir son sunamamasinin hatasini baskasinda aramam.

ikin bu zaten. hem director hem game designer hem producer hem writersin. butun ipler senin elinde conflict bile yok. butcen ve zamanin icinde cozuceksin konuyu.

adam ego yapmis cozmemis sonrada sucu konamiye atiyoruz

kojima salak ya :( santaj, montaj, activision ve vicir takimi oyunumu cekemiyor bunlar hep amarigan komplosu filan dese kahraman bile olurdu

dis mihraklar yuzunden patladi mgs5 hih
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...