Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2016 - Yaz

Xenus

Öne çıkan mesajlar

https://static.neregate.com/2016/05/neregate.com-Summer-2016-Anime-Chart-v2.jpg

Berserk
D.Gray-man Hallow
Mob Psycho 100 (ONE)
Danganronpa
Arslan Senki S2
Shokugeki no Soma S2
Nanatsu no Taizai 4 bölümlük mini seri :(

synopsislerden hoşuma gidenler:
Orange
ReLIFE
91 Days
Nejimaki Seirei Senki
Amanchu!

best season 2016 falan sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar kesin seyredeceğim, çoğu devam zaten:

berserk
love live sunshine
tales of zestiria
arslan senki
shokugeki no souma
d gray man
dangan ronpa
drr & gintama & joker game ilave bölümler

ilginç görünen bakabileceklerim:

under the dog
91 days
nejimaki seirei senki
mob psycho 100 (mangakadan ötürü)
new game!

ayrıca drifters'a (hellsing mangaka) bütün bir seri gelecek olması da iyi olmuş, mangaya üşenmiştim ona bakarım kışa artık.
Sosyal ağlarda paylaş

relife... mangası iyiydi ya. karakter ilişkileri, dramı, romantizmi falan bir şekil götürüyor. izlenir.

fudanshi koukou seikatsu... shounen ai olmazsa, komedi unsurları, diyaloglar falan eğlendirebilir. bakarım kesin.

handa-kun... zaten barakamondaki handanın gençliği. onu da izlerim. gerçi küçük kız olmayınca aynı olmayabilir.

rewrite... key visual novel uyarlamasıymış. key e saygıdan ille bakacağım yani. büyük ihtimalle sıkacak ve bekleyeceğim ki bitsin. umarım kısa olur. daha animeyi izlemeden bitmesini istemek...

orange... benim de ilgimi çekti bu. güzel dram dönebilir.

battery ve days... spor animelerine şans tanıyorum ben ya. gerçeğini izlemem. futboldan hoşlanmam. gel gör ki oturup days i izleyebilirim aga ben. e 5 sezon majordan tut, başka beyzbol animelerine de şans tanımış bir insan olarak battery eğlenceli olabilir.

amaama to inazuma... bekar baba ve kızı konsepti en iyi slice of life konsepti olabilir. ille bakarım.

berzerk, d gray man, mob psycho, nanatsu no taiza ille bakacaklarım zaten.

shokugeki no soma nın da mangasında bir ara günceli yakalamıştım. o yüzden 1. sezonu izlemedim. o yüzden bakmam 2.ye de.

ha, diğerlerinden de ille rastgele seçip izleyeceğim ilk bölümler olur, heh. artık başladım, bitirmeliyim gibi takıntıları bıraktım. boktansa uğraşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

baya güzel sezon. sequel olan seriler aşırı iyi, yeni de birkaç bişey gözüme çarptı. kaliteli aksiyon sequellarda, comedy, slice of life yeni serilerde gibi genelde

sequel kategorisinden

nanatsu no taizai (manga çok iyi gidiyo, başarılı olucak) | edit: ilk mesajda yeni gördüm, 4 bölümlük farklı bi hikayeymiş ya peff
d-gray man
berserk
arslan senki

diğerlerinden de

taboo tattoo | heves 5/10. tahminim çerezlik
amanchu | bu tarz çizimi seviyorum. ferah bi slice of life olabilir
91 days
battery
handa-kun
relife
majestic hour | remake'miş. orjinalini bilmiyodum bi bakarım
mob psycho | bu one-punch man'in mangakasınındı diye hatırlıyorum