Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

2 haftadır bala gote son dakika frikikleriyle 3 puan alıyoruz. 2. devredeki oyunu acıklaması mumkun degil kimsenin.

Burasının karabuk olmadıgını savunmaya yaslanarak bu takımı oynayamayacagını anlamaları ne kadar surecek acaba. Her one gectigimizde takım duruyor geriye yaslanıyor. Takım yaslanmayı bilmmiyorki. Yerimde durdum tamam iste diye duran bbir takım haline donuyoruz. Kimse yerinden hareket bile etmiyor.

Bu hafta da son dakikada donduk haftaya kaybederiz cok bir sey farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

applev0dka said:

offf yine kafalar gitmiş :(

al sucuk-ekmek ye, açken sen sen değilsin..

http://i.hurimg.com/i/hurriyet/75/590x332/55ea571cf018fbb8f87990a2.jpg

abi ben senin haline üzülüyorum ya :( bir nefes al durumu değerlendir bişey yazarken şuraya

biz o feda dönemiyle şampiyon kadro kurduk, kendi paramızla stadyum yaptık. 1m'a aldığımız Atiba ligi süpürüyor, olcay-ozzy hep o dönemde çerez parasına alınıp yıldız oldu.

siz kafa üstü çakılıyorsunuz, florya'yı sattınız, borçlardan dolayı parasını erken kırdırmak zorunda kaldınız. boktan oyunculara çuvalla para verip oynatamadınız,yollamak için çuvalla para vermeye çalışıyorsunuz. , örnek almanız gereken bir süreç ile dalga geçtiğinizi sanıyorsun bir de sadasfa

dursun özbek size az bile vallahi
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden kendi paranla stad yaptığını mi düşünüyorsun? Hayır bence kendi paranla stad yapmak marifet değil de bjk nin devletin 50milyonluk stad hibesini bi araştırın gençler hayaller diyarında yaşamayın. Bi de şampiyon takım kurduk diyorsun, ulan hakemlerle şampiyon yapılıyorsun ne takım kursan şampiyon takım kurmuş olursun zaten fsgsgsgshsh
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

cumbaşkanım cumbaşkanım diye gez, sonra kendi paramızla stad yaptık de.Tayyip demedi mi 50 milyon verdik diye?

tayip'in sözlerini mi referans alıyorsun ??

onun söylediği 50m verdik dediği, tribün isim hakları için sportoto ile yapılan sözleşme.

sportoto tayip'in ise 50m vermiştir, değilse boş beleş sözlerinden bir başkası işte..
Sosyal ağlarda paylaş

"Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı..." diye otur ağla bir de şurada istersen?

Banane kardeşim? Banane. Sizin ne halden ne hale geldiğiniz zerre umrumda değil. Umurumda olan onu yaşamış olmanız. O FAKİRLİĞİ yaşamış olmanız bir şekilde. Bizim en kötü halimiz gayrimenkuller vs yine sizin iyi halinizden iyi. Beşiktaş'a saygım varsa da yine de o taraftar takımı terketmedi, ondan başka da saygıyı hakedecek zerreniz yok. iyi taraftar yani.

Yok ordan çıktık yok şurdan çıktık, geç bunları.
FB bu ligde dibi gördü bak yine de yıkılmadı. Sizfen önce onlar bu saygıyı hakediyor. Kapat bu konuyu.
Galatasaray da ligde çok dibi gördü ama en başarılı kulup nasıl olacak? 1 kere bile FEDA denmedi. Çünkü FB ve GS türkiyenin en güçlü 2 kulübü..... biraz karmaşık anlattım kb müsait değilim ama umarım anlatabilmişimdir. No ofans.

Daha yazacaktım da sıkıldım uğraşmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

"Bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı..." diye otur ağla bir de şurada istersen?

Banane kardeşim? Banane. Sizin ne halden ne hale geldiğiniz zerre umrumda değil. Umurumda olan onu yaşamış olmanız. O FAKİRLİĞİ yaşamış olmanız bir şekilde. Bizim en kötü halimiz gayrimenkuller vs yine sizin iyi halinizden iyi. Beşiktaş'a saygım varsa da yine de o taraftar takımı terketmedi, ondan başka da saygıyı hakedecek zerreniz yok. iyi taraftar yani.

Yok ordan çıktık yok şurdan çıktık, geç bunları.
FB bu ligde dibi gördü bak yine de yıkılmadı. Sizfen önce onlar bu saygıyı hakediyor. Kapat bu konuyu.
Galatasaray da ligde çok dibi gördü ama en başarılı kulup nasıl olacak? 1 kere bile FEDA denmedi. Çünkü FB ve GS türkiyenin en güçlü 2 kulübü..... biraz karmaşık anlattım kb müsait değilim ama umarım anlatabilmişimdir. No ofans.

Daha yazacaktım da sıkıldım uğraşmak istemiyorum.

abi bak bilmiyorsan konuşma lütfen diyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=A78C35jNmPI

şu bileklik kampanyasını da unutmayalım.

Sosyal ağlarda paylaş

geçen seneki bileklik ?

fb ekonomisi de çöküşte, hatta çöktü.

1m üye projesi, yandex falan tamamen farklı isimler,şekiller altında feda işte

30 liraya thsirt alıp destek olmak ile,
fenere üye olduğunu sanıp hiç bir hakka sahip olmayıp tırt bir üye kartı almak arasında gram fark yok, hatta bizim tshirtler daha cok gelir getirdi, ki olay gelir de değildi, geçiş döneminde taraftar ve takımı kenetlemekti sadece.

biz o süreci takım,yönetim,taraftar birlikte atlattık, gs-fb istifa sesleriyle atlatıyor fark o
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de oğlum bu takımlar bir bu tarz şeylerin satışıyla finansal kaynak sağlar zaten?
Satmasın mı abi hiçbir şey.

Siz de yaptınız ama buna FEDA dediniz. Diğerleri normal ürün olarak sunmuş olabilr yani bunu "beyler alın bunları yoksa gg kulüp" diye sunmadı. Siz sundunuz ama aradaki fark bu bunu anlatmaya çalşıyırm
Sosyal ağlarda paylaş

geçen seneki bileklik lansmanını oku, yönetici konuşmalarını oku gel sonra konusalım.

böyle kıçından arguman sallayınca bir yere varamıyoruz.
yandex'ten arama yap roben gelecek.
bileklik alın ibrahimoviç gelecek yalanlarına inanıp ona göre konusmak sizin hatanız.

bizim yönetim en azından dürüstçe bu dönemden çıkmak için birlik olmalıyız dedi ki aklı olan adam 30 liralık tshirt ile kulubün kurtulmayacağını bilir.

neyse feda olayını anlayamamış olmanız güzel, böylece bir kaç yıl daha sürünürsünüz aklınız başınıza gelene kadar. UEFA FFP kırbacını vurmaya devam eder
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...