Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

abi bu muslera hazir para ediyorken 5e 6ya neyse hemen satılmalı bence. tamam iyi kaleci falan da türkiye ligi için fazla lüks bi kaleci. zaten avrupa kupalarına katılamayacaksın, yılda +3m kazanan kaleci tamamen zarar bence. adamın sadece maaşından açılan kaynakla takımın 1-2 yeri doldurulabilir gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ahmet calik var o kac m maas aliyor allahim sacma sacma isimler SACMA SAPAN.

takimda/yonetimde kimse basari istemiyorken herkes bi adam alsak da cebime 1m indirsem diye dusunurken nasil hala yarisin icindeyiz ben de buna sasiriyorum zaten bu sezon. yoneticilerin bile mac izledigini sanmiyorum orda olanlar disinda
Sosyal ağlarda paylaş

Tudor'un hatalarına hakeminde katkılarıyla 2-0 skor. Artık isimlerden cok iyi oynayanları izleyebilir miyiz?

Josue kac mactır iyi oynuyor neden kenarda? Linnes kac mactır iyi oynuyor niye cıkıp duruyor? Rodriguez girdigi her macta takımı oldugundan ileri bir noktaya getirdi neden hep kenarda? Ahmet Calık neden kenarda rakipte deli gibi top indiren bir adam varken?

Ama Tudor'un hataları bir kenara yonetim tam bir yokluk. Sezon basından beri kıyım kıyım kıyıldık. Daha kac tane hakem hatası olacak ceza alacak diye agızlarını acamıyorlar. Yıkacaksın o kurumu kafalarına adam gibi hakem kararları gelecek. 2 penaltı calınmadı net. İlk yedigimiz golde semihe faul var. Adamlar cekmekten bitap oldular ilk faul ve sarı 2. yarıda anca geldi. Trabzonun macı 9 kisi bitirmesi mucize olurdu.

Eskiden de kotu TDlerimiz olurdu ama yonetimimiz bu kadar ezik olmazdı. Riekerink/Tudor bunlar hata yapar. TDdir yollarsın yenisi gelir ama Galatasaray'ın agırlıgını tasıyamayan, hakkı yendiginde hakkını koruyamayan bboyle ezik bir yonetim gormedim. Ceplerine yeteriince para indirdilerse artık gitsinler. Yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...