Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

laylklaması sıkıntı değil de, tosicn karısı ne öyle bee yazıp da ara ara layklamaya devam etmesi sıkıntı yaratmış olabilir , adamlar da sırp sonuçta bi osmanlı geni karışmıştır araya bi yere :p

İşin o boyutunu bilmiyordum ben, o zaman Tosic/BJK haklı :)

Tabii hala yengenin öyle fotolar koymasından sonra çok şikayet hakkı olmuyor, nitekim zaten o amaçla koyuluyor o fotolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kadın güzel değil yahu, neyine bu kadar takıldı millet onu da anlamadım. Millet ne yoklukta diyecem de makine yüksek mühendisi adamım lan, yüksek lisansına kadar makinede kaldım, derste kız görünce "yanlış sınıfa geldik" diye düşünüp çıkmışlığımız var. Kısacası yokluk nedir iyi biilirim, yoklukta bile meh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

rewendor bi fotografını koy da caps yapalım
hatunla yanyana fotolarınızı koyup altına YOKLUKTA BİLE MEH yazalım güzel olur bence

İş internetten görüp beğenmekse bu kadına gelene kadar milyon tane kadın var daha öncelikli hedef olabilecek.

Kaldı ki kendi çevremde de bu kadından daha güzel pek çok insan var, hiç gerek yok kendisine :)

Tabii bu tartışmada da görüldüğü üzere yurdumuzda kadının fiziksel güzelliği fiziksel özelliklerine göre değil ne kadar soyunduğuna malzeme verdiğine göre değerlendiriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...