Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

2 haftada Fener'den 1000TL kaybettim. Tutsa geleni demiyorum. Senin gibi takıma...

Dick'ın boktan hoca olacağını, takımı bok edeceğini bilyiordum da 10 kişiye rağmen şu Kayseri'ye puan vermek, az daha yenilecek olmak cidden büyük başarı ya hem de içeride...

Kayseri tahminen önümüzdeki 6 haftada maks 2 puan falan ancak alabilir fikstüre bakınca, çıkıp şuradan puan alması muazzam cidden muazzam ya...

Alper de kanatta heba edilmesinden mi yıllardır bilmiyorum ama tam Anadolu takımı çöpüne dönmüş. Zamanın en potansiyelli orta sahasından şu hale gelmesi, pas alma konusunda bu kadar gerilemesi muazzam ya. Mental gerileme yaşamış adam resmen kanattayken belli olmuyordu da...
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'den ayrılan Portekizli teknik adamın yaşadığı her şeyi UEFA’ya rapor ettiği ve “Orayı terk edebilirsin” desteğini aldıktan sonra İstanbul’dan ayrıldığı ortaya çıktı.

Vitor Pereira, F.Bahçe'de kendisine yapıldığını iddia ettiği mobbing uygulamalarını UEFA'ya henüz daha Türkiye'deyken bildirmeye başladı.

UEFA da Pereira'nın başvurusunu ciddiye alarak Portekizli teknik direktör ve hukukçularını bu konuda yönlendirdi. Bunun üzerine Pereira, Samandıra'da yaşadıklarını ve tüm gelişmeleri günü gününe UEFA'ya rapor etti.

Son olarak UEFA'nın 'Artık orayı terk edebilirsin' şeklindeki desteğini aldığı için sessiz sedasız Türkiye'den ayrıldığı ortaya çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaaaa şu takıma nası puan kaybetti Fener. Cidden zaaaa.
Kayseri buysa küme düşer çok net. Bu takıma kendi evinde 10 kişide olsa puan vermek şampiyon olacak takımın işi değil.
Şahsen haftaya Kayseriyle oynayacağımız için mutluyum ben. Beleş 3 puan gibi duruyor.

Ayrıca arkada kalmasın. Adam nası haklı belirsiz.
fenn said:

Hem Avrupa hem de Ligi beceremeyecek türk takımları galiba. Gs yoksa Avrupa yok ! Gs yoksa Milli takım yok !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da o kısım sacma geliyor

Zaten senin muhtemelen mahkemelik bir durumun olacakken karsiya hakli fesihe yol acacak bir harekette bulunmazsin azcik aklin varsa.

Ki o gun haber cikti yonetimden iki kişi hocayla görüşmek için tesislerde suan görüşüyor diye sonra 2 saat sonra pereira portekize gitmiş haberi yapti ayni kaynaklar. Ya basta yanlis bilgi aldılar ya fenerin açıklamada bi terslik var
Sosyal ağlarda paylaş

ahah aziz adamın peşine mafya takmış fb'nin savunması 2 gün üstüste işe ssk raporu almadan geldi, üçüncü gün mesaiyi 15 dakikayı geciktirdi 08.16 itibariyle kovduk mu olacak? avrupa standartlarında idman yaptırmadı daha az saçma bir suçlama olur oradan yürüsünler bence. sonuç belli işte 10m'a yakın takacaklar cezayı birkaç seneye, aziz göze almıştır onu merak etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://iskanunu.com/4857-sayili-is-kanunu/245-4857-sayili-is-kanunu-maddeli-metin#27

İşçinin işverenden izin almaksızın veya haklı bir sebebe dayanmaksızın ardı ardına iki işgünü veya bir ay içinde iki defa herhangi bir tatil gününden sonraki iş günü, yahut bir ayda üç işgünü işine devam etmemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bu adam salak değildir, kovulmaya çalışıldığı ortamda eminim avukatına, menajerine danışarak bir şeyler yapmıştır.

onca direnip, bi anda yetheeerr diye krize girip portekiz'e gitti ve fb'ye gün mü doğdu yani?

bence de bilgilendirmelerde vs. hata var. en kötü anlaşmasını yapar yine parasını alır giderdi. gidip gitmediği bile bilinmiyor aslında portekiz'e temelde sadece duyumlar, haberler üzerinden gidiyor herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAAH iş kanunu linki? fifa'ya atsan keşke bunu.
çakma burjuva beyaz yakanın 20 yılda kazandığı parayı 1 yılda kazanan adamın bu işle ilgilenen en az 5 tane avukatı vardır sizin kadar kafaları çalışmıyor mu tazminatını almadan kovulacak? şu küçük dünyalarınızdan bir çıkın artık. he fb'nin muhasebecisi vermiş çıkışını devamsızlık yaptığı için işsizlik maaşını alamayacakmış ayda 200tl'lik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...