Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Eren Derdiyok ülkedeki en iyi 5 forvetten biri açık ara.

Atınç'a Maldini diyen malmış. Terry benzetmesi daha akılcı olur.

Semih çıkışını iyi yapmıştı ama takım savunması içinde hataları telafi edildiğinden görmezden geliniyordu. Onların üstüne koyup, kendini geliştirmesi gerekirken çalışmamamayı ve yatmayı seçtiği içinde o hatalar, takım savunması olmadığında tekrar göze batmaya başladı. Yoksa potansiyeli yüksekti.
Sosyal ağlarda paylaş

Atınç daha çok van buyten'i filan andırıyor dünya çapında adamlardan ziyade. Bruma gerçekten iyi bir kanat oyuncusu ama doğru bir hoca ile çalışamadığından yeteneği solup gidiyor Gs'de eğri oturup doğru konuşmak lazım. Eren iyi bir santrafor ama o paralar etmez zamanında çok konuşuldu. Tolga'ya gelirsek Veli tier bir adam benim gözümde o kadar fazlası olamaz. Ama Gs ve Fb taraftarlarında son zamanlarda yapılan transferleri ciddi manada bir abartma söz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

valla eren derdiyok'a hiç de oyle kimse dunyanin en iyi forveti dedigi falan yok. takip edebildigim kadarıyla da taraftarın %90'ında isyan çıkmıştı o paralar verilir mi diye.

sende ben azıcık 'gs hate' seziyorum apple, kusura bakma sdf. abartıyorsun bence.

valeq dedi abi :)

GSden gelen abartili iddialari direk valeqe, bjkninkileri de genel olarak applea baglayabilirsin. Fenerinkini bilemiyorum ama ridvan baya bi iddialiydi bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

valla eren derdiyok'a hiç de oyle kimse dunyanin en iyi forveti dedigi falan yok. takip edebildigim kadarıyla da taraftarın %90'ında isyan çıkmıştı o paralar verilir mi diye.

sende ben azıcık 'gs hate' seziyorum apple, kusura bakma sdf. abartıyorsun bence.

çıkarttırmayın sexzon başındaki tolga bruma mesajlarını arşivden :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Yavas olmasa ve sakatliktan kotu donmese orada rhodolfo varken kimsenin adi okunmazdi ama iste :((

Atinc balon ya. Ama dark boyle balonlari sever.

Dark'in en sevdigi oyunculardan birkaçı: beck olcay atinc necip pektemek gol demek.

pektemek nerede sevmişim asdfads

bu adamlar sevilmeyecek adamlar değil, siz yetosunuz.

bkz. Olcay reyizden sonra TS, önce TS

bkz. Olcay reyizden önce BJK, sonra BJK
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...