Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

khalad said:

escape said:

khalad said:

1-0 olsun bizim olsun mentalitesinde devam ediyoruz selpaklar ücretsiz.

Hayır rakipleriniz kötü o yüzden.
Beşiktaş çöp gibi oynuyor ama lider. Çünkü rakipleri daha çöp.

Anadolu takımlarının drenci arttı diğer takımların çöp olduğu gilan yok. Artık o eskiden olan fizik farkları filan kalmadı şartlar çok farklı değil.

kendi takımı farklı rakiplerle oynuyo
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

khalad said:

escape said:

khalad said:

Anadolu takımlarının drenci arttı diğer takımların çöp olduğu gilan yok. Artık o eskiden olan fizik farkları filan kalmadı şartlar çok farklı değil.

Ne alakası var anlamak istemiyorsun sanırım. Örneğin Beşiktaş stadı yapılırken bir deplasman kültürü edindi bu bile rakiplerinden 1 adım önde olmasını sağlıyor ki ayrıca Şenol Güneş'in rakibine göre futbol oynatma becerisi var.Bu gibi durumlar Beşiktaş'ı fb ve gs'den bir adım önde tutuyor yoksa FB ve GS'nin kadrolarının iskeleti kaç senedir aynı herhangi bir değişiklik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik taktik açıdan ŞG'yi çok eleştirsem de yaptığı en iyi şeylerden biri ayrıca oyuncuyu psikolojik olarak kazanmak ve genel olarak onları bütün olarak bir arada tutmayı başarıyor oluşu.

Örneğin Atınç üç maçtır 90 oynuyor ve fazlasıyla yeterli performans gösteriyor. Daha önce BJKde de gördük, şuan diğer takımlarda da çok görüyoruz ki zaten yedek olan bir oyuncu, üstüne bir yedek transferi daha yapılırsa psikolojik olarak kafasında takımı vs. bitiriyor ve kendisine şans geldiğinde atıyorum atıyorum onu hiçbir şekilde değerlendiremiyor.

Son 2 senede takımda ayağına şans gelip de hiçbir şekilde değerlendiremeyen tek adam Kerim mesela.

Marcelo misal çok iyi performans veriyor. geçen sene bile bunun yarısı değildi. bu adam yıllardır niye kendini gösterememiş diyorsun bakıyorsun psv de kavgaya karışmış, hannover da arkadaşlarıyla geçinemiş vs. sorunlu bir tipmiş ama burada mazlum aile babası gibi takılıyor.

ne bileyim ŞG'nin mesela Q7'yi bile kontrol edişi takdire şayanlık. Oynatmaması gerektiğini düşünüyorum ben, her forma verdiğinde sövüyorum ama her bir bokluk yediğinde Q7 o kadar güzel cezalandırıyor ki ŞG lavuk tekrar rayına giriyor ve takip eden 2-3 maçta üst düzey performans gösterebiliyor.

Bu sonuncu olayın cezasını daha görmedik ama öncesinde herkes dinlenirken, Q7 eldiven mi ne atmıştı işte o yüzden Darıca maçında 11 başladı hayvani soğuk da ve al oynamak istiyorsan oyna falan dedi mesela. Onu takip eden maçlarda Q7 ne kadar düzgündü.

BJK'nin deplasman kültüründen yana ŞG'nin kadroyu bir arada tutabiliyor olması ciddi anlamda büyük artı.

Zaten Aziz'in haklı olduğu konulardan biri de bu ligde kadron çok iyi ve uyumlu ise TD'ye gerek kalmadan başarılı olabiliyorsun. Ama işte BJK'nin kadrosunda bu kadar sorunlu ve odaklanma problemi olan adam ile bu kadar istikrarlı gitmesi ama her şekilde TD'ye yazar. O denge BJK de çok iyi kurulu.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

aktiftablet said:

khalad said:

escape said:

khalad said:

Ne alakası var anlamak istemiyorsun sanırım. Örneğin Beşiktaş stadı yapılırken bir deplasman kültürü edindi bu bile rakiplerinden 1 adım önde olmasını sağlıyor ki ayrıca Şenol Güneş'in rakibine göre futbol oynatma becerisi var.Bu gibi durumlar Beşiktaş'ı fb ve gs'den bir adım önde tutuyor yoksa FB ve GS'nin kadrolarının iskeleti kaç senedir aynı herhangi bir değişiklik yok.

khalad'ın hesabı farklı farklı kişiler kullanıyor herhalde her quotelanan mesaj birbiri ile çelişiyor
Sosyal ağlarda paylaş

atınç bok gibi oynuyor abi. 2 maçta da kritik hata yaptı, penaltıya sebebiyet verecek. hadi son maçtaki penaltıyı geçtim rakipta kweuke varken sen neden hanzo gibi daha maç başında sarı kart görürsün. ta ilk bizde oynadığı zaman demiştim, keşke yanılsaydım ama hiç geliştirmedi kendini. rakibe girme konusunda problem var. hani normal alacağı top için faullü giriyor, faul yapması gereken pozisyonda sarı-kırmızı kartlık şekilde giriyor, ceza sahasında davar gibi müdahaleler yapıyor.

marcelo geçen sene de bu kadar iyiydi, siz tutturmuştunuz basit ve kritik hata yapıyor diye. geçen sene de bu kadar iyiydi, basit-kritik hatayı yapan hep tosic'ti hala da tosic.
Sosyal ağlarda paylaş

Atınç saatli bomba ya , her maç 1 tane feci adam kaçırıyor. Birde üstüne kartlık pozisyon ve penaltıya sebebiyet verecek hareketleri var. Tosic in dönmesine 1 maç kaldıdai kayseri maçında batırmaz inşallah, zaten hem gökhan hem q7 yok, düzeltemeyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...