Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Adamin yazdigi sacma zaten herhangi bir cevap yazilmaz ona onu diyorum. Lel dicen geccen.
Tamam futbol forumu burasi da antu tier da degiliz cidden. Arada guzel guzel futbol konusuyoruz hakem disinda genelde.
escape eskiden de boyle miydi yeni yeni bu tarz goruyorum mesajlarini da. Cevaplik bir durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@escape

sakin ol şampiyon. ayakları yere basmıyor dediğin takımın taraftarı şubat ayında gs'ye 10, fener'e 13 puan fark attı. bırak da biraz basmasın.

burada 20 yıl öncesinin kupasının fotosunu koyacağınıza dursun şarküteriyi kulüpten şutlamaya bakın. yoksa bi 5 sene falan daha şampiyon oluruz muhtemelen sizde dursun, fener'de aziz, tadı kalmaz ligin.

@sotto

e biz yazmayınca da durmuyorlar ki. başlıktan temizlemeyince sürekli okumak zorunda kalıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

@escape

tamam reyiz, her şeyi yazayım ama bana cevap vermesin insanlar diyorsan mesela bence bu başlığa yazma sen de, ya da alakasız şeyler yazarak aggro çekme. ya da mode-z'yi yazan arkadaşa başvur otomatik engellesin seni herkeste falan filan. sen yazarsın kimse cevap vermez.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

escape said:

applev0dka said:

Gs bankalara borçlarını oderken biz son 2 yili cikartirsan ohooooo diyor mudur acaba sdsfsgsg

Son 2 yili çıkaralım. O zaman gs nin basarili oldugu 4 yili cikartalim. Sdsfsf

Bunu yazarken kendini inandirmasini gectim bizi inandirabilcegini düşünerek yazmak inanilmaz başarı

GS'nin son 4 yılını çıkartırsan geriye UEFA kupası ve AVRUPA SÜPER KUPASI kalıyor delikanlı.

Şimdi beni konuşturma "bizim uefa kupamız var" diye. İnsanı zorlamayın. Gakatasaray'a ve Fenerbahçe'ye saygı duymak zorundasınız!

ahah olm siz ne güzel oldunuz lan böyle kardeş kardeş. şampiyonluklarımızla tsl'de fair-play'i sağladık resmen ;)

Nobel baris ödülünü alsak az kalir B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Kazandığı haksiz penalti, kirmizi kartlar ile maclar kazanip sevinen insanlar duyar kasmasin forum kasıyor.

Senin gibi bir insan icin adalet, hak, emeğin değeri gibi kavramlar da bos degildir diye düşünüyorum kadin haklari kadar. Lakin ayni duyari baskasinin haklarini emegini çalarken sizden göremiyoruz.

Bos yapmayalim futbol bu alti ustu
Sosyal ağlarda paylaş

Sarisin erkek kardes dese dediği kisi gururlancak
Kiz kardes dese dedogi kisi hakaret olarak algılayacak.

Soyleyenin zihniyeti kadar karsi tarafin da bakisi sorunlu onu diyorum

hayır sanki tribünde her maç hakeme, rakibe o. cocuğu diye bağırmıyor, rakibe annesi ile ilgili cinsel münsabette bulunmakla ilgili niyetini belirtmiyormuş gibi bunun duyarını yapıyorsunuz komik oluyor...

futbolun hiç bir yerinde cinsiyetçilik yok, sarışın kız kardeşler demesi adamın battı öyle mi.. samimi değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...