Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Talisca çok para etmez ya, yeteneği helalinden 20'yı hak ediyor ama onun top class seviyede başarılı olabileceği oyun düzeni 5-6 yıl önce komple sona erdi.

O yüzden 20 milyon opsiyonu olsa da Benfica'dan daha ucuza alabiliriz.

Ha bana kalsa yine katılmayacak kimse burada ama Aboubakar'ı bağlamak 10 kat daha mantıklı iş. Özellikle tam EPL'de takım sahiplerinin ve futbol direktörlerinin bakıp bakıp sıvazlayacakları tipte bir adam.

ŞL veya AL de biraz piyasa yaparsa ki 7 maçta 4 golü var, yaptı sayılır işte onu iyi paraya EPL'ye çok rahat okutabiliriz doğru menejerler ile çalışarak.

Talisca'ya oranla Aboubakar çok daha para getirici ve yeri rahatlıkla dolabilecek bir tip.

Aboubakar ayarında adamlar bulmak gerek. Tabii Porto'dan 10'a değil, Fransadan 3-5 bandında ayarlayacaksın maks.

Zaten parasına değer verip, azıcık aklı olan Fransa liginden transfer ediyor artık. Monchi bile önceliği hep Fransa ligine veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

applev0dka said:

o rakamlarda stadyum giderleri var, üstüne kombine geliri yok.
3 senelik kombineler bitiyor bu sene.

CL parası+ stad masrafı kalmadı+kombine parası falan, baya düzlüğe çıkarız, üst üste 3 yaparsak makas açılır.

3 senelik kombinenin daha ilk senesinde değilimiyiz ya aga naptın. geçen seneler sayılmyor. locadan biliyorum.

Bütçe ne olacak bilmiyorum ama alınması gereken çok mevki var.
min 1 tane ŞL seviyesi stoper
Atiba v2.
AMC
Forvet
Q7 alternatifi kanat

Şu oğuzhan'ı da 8-10 görürsek itelememiz lazım artık. Herif maalesef bir üst seviyeye atlayamadı.

o kombineler 3 senelik değil esasen, stad açılıncaya kadar + stad açıldıktan sonra ki tam 1 yıl. stad açılması uzayınca öyle oldu. son maçlarda tak diye iptal edecekler mi bilmiyorum. gerçi değişmiş olabilir olay hatırlamıyorum.

Oğuzhan'a geçen yıl Sevilla'nın 12 milyon euroluk teklifi var. ŞG ve Fiko bırakmadı, 20 istemişler. Fiko hatta kendi de söyledi bunu.

TR'den kimse 20'ye transfer olamaz ama 15 bandında yeni bir teklife satmak şart. Tolgay'ı kullanabiliriz. Mantıklı olan o.

Atiba v2 şart, Thomas Delaney'i kapacaklardı yazın GS de alamamışken ve TR'ye de gelmeyi kabul etmişken. O çok işimizi görürdü Atiba sonrasında.

Forvetin adı ve adresi belli =>

http://www.ertemsener.tv/images/haberler/2016/10/vincent_aboubakar_a_italya_dan_surpriz_teklif_h14900_5e648.jpg

Geçen haber düştü, 6 milyon euroya bağlamak istiyor Aboubakar'ı BJK diye. Olursa cidden piyango olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bence aboubakar'ı 6 ya alıyorsa düşünmeden alalım. kaçırıyor maçırıyor ama potansiyel riskine değer. şu adam deplasman derbileri veya zor maçlarda muhteşem iş çıkarırı. fizik var, rakibi bozar, pres yapar, sırtı dönük oynar. Cenk gibi eriyip gitmez ki nitekim de izliyoruz ikisinin deplasman farkını.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Talisca çok para etmez ya, yeteneği helalinden 20'yı hak ediyor ama onun top class seviyede başarılı olabileceği oyun düzeni 5-6 yıl önce komple sona erdi.

O yüzden 20 milyon opsiyonu olsa da Benfica'dan daha ucuza alabiliriz.

Ha bana kalsa yine katılmayacak kimse burada ama Aboubakar'ı bağlamak 10 kat daha mantıklı iş. Özellikle tam EPL'de takım sahiplerinin ve futbol direktörlerinin bakıp bakıp sıvazlayacakları tipte bir adam.

ŞL veya AL de biraz piyasa yaparsa ki 7 maçta 4 golü var, yaptı sayılır işte onu iyi paraya EPL'ye çok rahat okutabiliriz doğru menejerler ile çalışarak.

Talisca'ya oranla Aboubakar çok daha para getirici ve yeri rahatlıkla dolabilecek bir tip.

Aboubakar ayarında adamlar bulmak gerek. Tabii Porto'dan 10'a değil, Fransadan 3-5 bandında ayarlayacaksın maks.

Zaten parasına değer verip, azıcık aklı olan Fransa liginden transfer ediyor artık. Monchi bile önceliği hep Fransa ligine veriyor.

Kesinlikle Fransa çok doğru özellikle stoper ve ortasaha için.
Şu defanstaki Brezilya fetişimizi bırakıp Fransa'ya yönelelim. O N'kolou'ya hala ağlıyorum ya imza parası yüzünden almadılar (diye biliyorum). Aynı parayı soru işareti bir defansa gömdük.

Atiba'da hala çok çok iyi ama ilk seneye göre pas yüzdesi düşmüştür sanıyorum. Al bir adam yiyen Fransa'dan ilk sene dönüşümlü oynasınlar.

FFP rahatlayacak. Şampiyonluk (inşallah) ve ŞL gelirleriyle gerçekten doğru hamlelerle en az bir sene daha domine edebiliriz ligi
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz böyle iyi paslaşıyoz, barça müziğini de koyuyolar arkaya eyvallah da hiç öyle bi defans arkasına çapraz koşu, aradan/havadan pas ve kaleciyle karşı karşıya kaldıracak pozisyon görmedim ben. var mı böyle 15-20 pas atıp o şekilde bi pozisyonluk görüntü?
Sosyal ağlarda paylaş

rodrigues zaten adriano'nun kanadından yüklendi sürekli. beck'in orada bruma vardı ki gökhan gönül bruma'yı tutamıyordu maç başından beri.

hele son dakikalarda çok kritik hale gelmişti bruma sürekli birebirde geçtiği için beck'in girmesi iyi de oldu gibi bizim açımızdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığı para menejer çakması, Fiko'nun Ahmet'e ikramı onu geçersek totalde Cenk'e göre 7 maç + 1000 dakika civarı eksiği var.

Buna rağmen Cenk 126 dakikada bir gol bulurken, Aboubakar 155 dakika bir gol mu ne buluyordu.

Üstüne Cenk'in silindiği ŞL maçlarında 6 maçta 3 golü; totalde Avrupa Kupalarında 7 maçta 4 golü var. Cenk 8 maç 3 gol mesela totalde. ŞL'de 6 maç 1 gol.

Kıyaslama olayına girerse fiziği ve ön alanı domine edebilmesi yönünden her akıllı futbol adamı Aboubakar'a yatırım yapar eğer sadece ikisinden biri alınacaksa. Porto zaten bu yüzden ona girdi, verimde aldı esasen.

Aboubakar'ın tek sorunu karar verme aşamasında patlaması. Onu aşabilse zaten Porto'dan bize değil direkt EPL'ye giderdi. Onu bizde aşarsa çok iyi para kazanırız. Alınabilecek risk, en kötü aldığına satar zarar etmezsin.

Ha bana kalsa ikisini de satıp Gomez ayarında modern pivot ya da Suarez ayarında daha kompakt bir forvet bulmaya kasardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...