Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MSI GE72 Laptop / K95 RGB Mekanik / EVGA GTX 980Ti SC+

ViForVictory

Öne çıkan mesajlar

Chastor said:

ViForVictory said:

Bütün ürünler sıfır ve kutuları açılmamış durumdadır.
Faturaları mevcut, yurtdışından alınmalar.

Laptop : 4,600TL
Klavye : 620TL
Ekran kartı : 2,000TL

Laptop şu linkteki ;

MSI GE 72 Apache Pro

Klavye şu linkteki ;

K95 RGB

Ekran kartı şu linkteki ;
GTX980Ti SC w/ BP

Aynı laptop mı bilmiyorum ama hepsiburada da 4349 tl
http://www.hepsiburada.com/msi-ge72-6qd-apache-pro-267xtr-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-8gb-1tb-128gb-ssd-17-3-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601953?magaza=%C4%B0ndiriminmerkezi&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=Cj0KEQjw9tW5BRDk29KDnqWu4fMBEiQAKj7sp-MCyMYCJDCzMC4zLBQcLFQEJYkGPlrqLjWkbyYri-waAmTz8P8HAQ

Yok abi benim sattığımda 970m ekran kartı var,linktekinde 960m
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Abi meraktan soruyorum, piyasa fiyatı 5,500 TL olan laptopu nasıl "sıfır" olarak 4,600 TL'ye satıyorsun? Ekran kartı da aynı şekilde. Hani telefon falan hediye geliyor insanlara öyle satıyorlarda üçü de mi hediyeydi? Merka ettim.

Yaptığım işte paypal ile ödeme kabul ediyordum bir kaç kişi chargeback atıp zarara uğratınca ödemeyi amazon gift card olarak alıyorum artık, haliyle bakiyemi bu şekilde nakite çeviriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ViForVictory said:

paradoksalkedi said:

Abi meraktan soruyorum, piyasa fiyatı 5,500 TL olan laptopu nasıl "sıfır" olarak 4,600 TL'ye satıyorsun? Ekran kartı da aynı şekilde. Hani telefon falan hediye geliyor insanlara öyle satıyorlarda üçü de mi hediyeydi? Merka ettim.

Yaptığım işte paypal ile ödeme kabul ediyordum bir kaç kişi chargeback atıp zarara uğratınca ödemeyi amazon gift card olarak alıyorum artık, haliyle bakiyemi bu şekilde nakite çeviriyorum.

Amazon gift card satsan çok daha rahat olurdu senin için mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden ne diye atladınız adamın üstüne. Tamam fiyatı yüksek koymuştur. Dersin ki fiyatın yüksek, oda indirir veya indirmez kendi tercihi.
Da çok bir saldırgan davranmışsınız adama yaw.
Balta nın da adabı var. İnce ince yöntcan. Öyle Küt diye vurulmaz.

Edit:

Bu arada yurtdışı ürünler için, garanti de olmadığını sayarsan.

Laptop 4.600 TL göre yüksek kalmış. fiyatı 4000-4200 arası filan.

Klavye Güzel klavye , ama fiyatı 500-550 arası olsa cazibesi artar.

Ekran kartı zaten demişer 1100 veya 1250 yaparsan , bir kaç gariban sevinir. Sayende yüksek model ekran kartına kavuşurlar.

Edit 2:

İşte boyle ince ince yöntacan , korkutmayacan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse kimse yuzunden banlanmiyor forumda. Ne oluyorsa tamamen kendi davranislari ve soylemleri yuzunden oluyor. Bakiniz atilan kullanicilarin konu icindeki yaprak kurek mesajlari.

Senin de bilmedigin, farketmedigin birsey degil ama ne boylesi isine geliyo heralde...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu manyağın Google images'tan bulup "ben bunu aldım" diye konu açtığı donanımları millet fındık fıstık gibi alıp satabildiği için kendi kafasında kurduğu süpermodel tıklayan Patrick Bateman grandiyöz sanrıları sekteye uğradığı için böyle ataklar yaşıyor.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

ha sen ona takıldın ... neyse ss filan al bari silinir çünkü onlar...

üçkaatçılık yapılıp alınan mallar çalıntıdır benim için herzaman lafımında arkasındayım...

aman şimdi küfür filan edersin aileme vs diye devam etmiyorum çünkü faturalar bile senle alakası çıkmayınca o duruma gelicez. Sustum ben

iyi satışlar.

Microsoft spark ve admin hesaplarıyla öğrenciyazılım geliştiriciler adına üctetsiz sunulan keyleri parayla satman da hırsızlık o zaman. Hırsızın kralı sensin.

Kişi önce bi kendine bakıcak. Bir haftaya uzun bi tatile giriyorum. O beni uğraştırdığın avukat bozması arkadaşlarınla uğraştığım kadar seninle de uğraşıcam merak etme, lafımın arkasındayım.
Yukardaki atıfa atıfta bulunacak hırbolara not: Ben isteyen herkese Retail fotosunu ve faturasını gösterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Microsoft spark ve admin hesaplarıyla öğrenciyazılım geliştiriciler adına üctetsiz sunulan keyleri parayla satman da hırsızlık o zaman. Hırsızın kralı sensin.

Kişi önce bi kendine bakıcak. Bir haftaya uzun bi tatile giriyorum. O beni uğraştırdığın avukat bozması arkadaşlarınla uğraştığım kadar seninle de uğraşıcam merak etme, lafımın arkasındayım.
Yukardaki atıfa atıfta bulunacak hırbolara not: Ben isteyen herkese Retail fotosunu ve faturasını gösterdim.

Ya sen ne kinci bi adammışsın ya beni tehtitmi ediyorsun ... Ona göre davranıyım bende... önceki kayıtlar duruyor bende ona göre başlayim... Konuyu kapatıp sildirtten ben miydim senmiydin ? Şu söylediğin şeyleri kendin yapıyordun asıl ve millete söylemiyordun! Kandırıyordun! Benim tek sorunum kişileri kandırmandı yoksa niye laf atayım durup dururken satışına ?
Senin aksine ben soran kişilere en ayrıntısına kadar nasıl temin ettiğimi söylüyorum kabul ederlerse ok diyoruz.

Ben nerdeyse maliyetine veriyorum 10keyde bir 5TL bile kar etmiyorum paticik üyeleri için bir seçenek sunuyorum yardımcı olmaya çalışıyorum ama sen key başına 50-60 kar ediyordun. Buna kızıp yanına yeni dükkan açmamı kaldıramadın.
Hiç bir ücretsiz keyi paralı satmıyorum bikere ve ücretsiz windows güzel kafaymış... bak çok samimiyim inan bana ücretsiz alabilseydim herkese dağıtırdım burda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...