Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asosyal yiğen mevzusu

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

ilk mesaja yönelik istediğin dövüş sporuna yaz çocugu hafif ılıman bi toraman duruyo aikidoya yazdır istersen biraz orda takılsın sonra yolunu bulur

FAKAT en önemlisi maltepe-kartal gibi yerlerdeki salonlara yazdırma git şöle suadiye caddebostan gibi entel yerlere yazdır maltepe kartal tarafındaki salonlar adamı rahatlatmaktan çok sinirini bozuyo hocaları mocaları falan hepsi bi tripli hepsi ölüm makinası yetiştirdiğini sanıyo genelde
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

mücadele sporu yapmak iyi gelir diye bir şey yok, psikolojik olarak eksik kalıp üzerine o sporu yaparsa daha dengesiz biri olabilir. arkadaşlık kurup üstünden o pasifliği atması için takım sporlarına yönlendirebilirsin, öyle bir şey daha uygun olur muhtemelen

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Memlekette oynaniyor olsa rugby diyecegim de. Bir ara oturtmaya calistigimiz uc kurusluk takimlar da isin icine para pul, federasyon vs. girince pic oldu. Su an durumlari nedir bilmiyorum. Aslinda yapacagi en guzel spor olurdu. Cocuklara amerikan futbolu falan ogreten bir yer varsa ona da bakilabilir.

Ozellikle rugby takim arkadasligini, takim calismasini, birlikte bir seylere gogus germeyi ve ozverili olmayi bayagi asiliyor cocuklara. Ustune bir de tam aranan 4 5 numara senin yegen anlattigin kadariyla.

Dovus sporu olarak da iyi bir salonda aikido olabilir. Ya da uzak dogu sporu olsun istemiyorsaniz boks. Kickbox, muay thai vs. uygulayicilari itibariyle sikintili bizim memlekette. Hele Kartal, Maltepe tier salonlarda falan psikolojisi bozulur daha cok.

Voleybola da popisi yok denmis de bizim lisede voleybolcular en az basketbolcular kadar havaliydi. Zaten onlar da toraman cocuklar oluyorlar, oyle kimse kiz oyunu mu oynuyon la sen diye bulasamaz. Ortalama bir erkek voleybolcu tokatla adam bayiltir o yaslarda lel. Az biraz yetenegi ve istegi varsa olabilir.

Yine su topu da cazip bir secenek. O da cokca idman isteyen, havali bir spor dali. Takim sporu olarak da basarili bence. Tek sikintisi Istanbuldakulup sayisi az ve benim zamanimda Adalar'da falandi bana en yakin tesisler mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Drama+yüzmeye gönder. Spor tartışmasız herkesin yapması gereken bişey zaten, böyle mülayim bi çocuksa da tiyatro falan hoşuna gider belki, hem sosyal olarak da geliştirir.

Ama genel olarak çocuğu gitmek istemiyorum dediği yere gönderme, bilmiyorum ki dediği yere gönder bi denesin.

Asosyal olduğunu söylediğinden şunu yapmak istiyorum dediği bişey yoktur diye tahmin ediyorum da varsa direkt ona gönder bence

Ama dövüş sporları yerine yüzsün ya
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

rugby şu an türkiyede baya iyi durumda federasyon ilgili sayılır , amerikan futbolu falan düşünürsen ver bana eti senin kemiği benim de

Ben ta ligin kurulduğu ilk yıllarda oynuyordum eheh, 8 sene olmuş. Bayağı trajik durumlar vardı bıraktığım dönem. Şimdi siteye girip baktım tekrar da, eski simalarda 1-2 kişi kalmış fotoğraflarda. Bambaşka bir organizasyona dönüşmüş. Yabancılarla maç yapıp yenmek falan vuu sdf

Eğer dediğin gibiyse bence arkadaşın yeğeni için biçilmiş kaftan rugby. Bir araştırın Kadıköy'ün falan genç takımı vardır belki, ilk oynamaya başladığımız dönem ortamı çok güzeldi takımların. Hatta bizde 1-2 tane 10 - 12 yaşlarında çocuk vardı, beraber antreman yapıyorduk, herkes kolluyordu veletleri, şimdi eşek kadar olmuşlardır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

o sızıntı kalp kapakçığı esnekliği azalması falan gibi bi sorunsa bende de var ondan. spor yapabilir/yapamaz raporu değil de "çürük raporu alamaz" raporum var lel

doktora gitmiştim saçma sapan bi sürü soru. nefes darlığı çekiyor musun. ne bileyim çekiyor muyum, bana normal geliyordur belki ama aslında tıpta "nefes darlığı bu" diye tanısı var. default ciğer ver, iki tur koşayım ondan sonra kıyas yapar söylerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...