Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

bi sürü eleştirdim falan ama alışınca yine eğlendiriyor ya :( herşeye rağmen bolt action keyfi abi. ratatatata diye üstüne gelirken zbam diye patlatmak. o kill'in verdiği keyfi hiçbişey vermiyor.

tek sıkıntım bolt action'u scout'ta kullanabiliyorum. bi de scout'a dinamit alabilsem bf42'deki engineer'ı yapmış olucam tam tadında olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Her battlefield'da olduğu gibi bunda da etrafta neler olup bildiğini anlayamadan ölmekten bıkıp yarım saat sonra oynamayı bıraktım :(

İlk girdiğimde bana da oldu bu ama sonra alışınca ölmüyorsun :D

Ya oyunu neden dar alana sıkıştırıyorlar benim derdim o. Şu haritanın en altında, ıssız bir yer var. Her capture point öyle olmalı abi işte. Atı alıp oraya operasyona gidiyorum falan, ayrı keyif veriyor.

Birbirini görmeyen point'lere ihtiyacı var oyunun. Alttaki ile sağdaki ikili iyi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

beğenmedim diyip 44 doları gömmüş hemen

napim abi. epeydir battlefield oyunu oynamıyorum. buna sağlam hypelanmıştım, beklentimin altında çıktı. ama belki community dinlerler, bikaç ayar çekerler falan adam olur. yine de eğlenceli. sadece özlediğim, görmeyi ümit ettiğim battlefield değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Bf4'e nazaran çok kaotik geldi bana. Haritanın da etkisi büyük bu konuda. Tanklar ve armored vehicle'lar OP değil de infantry olarak counterlamak zor. Anti tank nade'in blast radius'unun arttırılmamsı lazım mesela.

Dice balance konusunda iyidir. Nerf ve buff gelir gelmesi gerekenlere.

BF4'de medic oynayan biri olarak şu hold space to respawn süresi inanılmaz kısa. O kadar kısa ki revive edilmeye bile ihtiyaç duymuyorsun. Beta'da diyemi bu kadar kısa süreli tuttular anlamadım. Release'de de bu süreyle çıkarırlarsa medic class'ını öldürürler.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi de ben light tank aldım, 28 kill. hiç patlamadı tank hahah

hayır heavy tank'le karşılaşıyorum, garanti alıyorum nasıl iş anlamadım. Howitzer loadoutunu alınca bi de öyle bi imba ki, damage falan almış olsan basıyosun smoke'u, basıyosun emergency repair'i, sonra smoke içinde bi de self-repair. 10 sn'de full hp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...