Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Return of Reckoning

Hao

Öne çıkan mesajlar

http://www.returnofreckoning.com/

Öncelikle forumda "private server" başlığı açılabiliyor mu bilmiyorum (öyleyse modlar gerekeni gönül rahatlığıyla yapabilirler).

Karak Norn'daki guildi tekrar canlandırdık 15-20 kişi olarak, şimdilik 4-5 türk arkadaş da var.

İlgilenen, yeniden başlamak isteyenleri "Phalanx(Destro)" guildine bekleriz.

Oyun içi, Haojin ya da Melihbaskan ile iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Orijinal oyun kapatıldığı için umarım private server hakkında konuşmak problem olmuyordur.

Phalanx hayırlı uğurlu olsun. Destro'da lvl 20 DoK oynuyorum. Akşam irtibata geçmeye çalışacağım. Ama T3'de (şimdilik son Tier) Destro'yu hem oRvR'de hem sc'lerde eze eze yiyorlarmış diye duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

server da durum ne? yoğunluk ne? wipe olacak mı? neler var neler yok? gibi gibi bizi aydınlatsaydın keşke

şu an T1-T2-T3 mevcut. her iki tarafın da popülasyonu var. xrealm timerı olmadığından dolayı realm değiştirerek her zaman savaşacak birilerini bulabiliyorsunuz. server wipe ile ilgili:

Genisaurus said:

There hasn't been one, and there won't be one if we can help it.

denmiş, bir sıkıntı gözükmüyor yani şu an için.

Bluerain said:

Orijinal oyun kapatıldığı için umarım private server hakkında konuşmak problem olmuyordur.

Phalanx hayırlı uğurlu olsun. Destro'da lvl 20 DoK oynuyorum. Akşam irtibata geçmeye çalışacağım. Ama T3'de (şimdilik son Tier) Destro'yu hem oRvR'de hem sc'lerde eze eze yiyorlarmış diye duydum, ne kadar doğru bilmiyorum.

teşekkür ederim. her zaman yardımcı olmaya çalışırım. T3'te destro bariz daha güçlü şu an. önceki cevapta da dediğim gibi massive rvr guildleri duruma göre realm swaplayıp oyunun seyrini değiştirebiliyor.

imamizer said:

ismetto var mı? ismetto yoksa oynanmaz.

ismetto ile telefonda görüşüyoruz, geleceğini söyledi, özledik :)
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Bir ara heveslendim de çok bug var diye duydum hevesim kaçtı. Nedir şu andaki durumu?

pve de önemsiz buglar mevcut. onun dışında pvp'si live serverdaki gibi, hareketli. leveling de orjinale göre çok kolay. 3-4 günde 35 olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Server her iki faction açısından dengeli ve yeterli kalabalıkta. T1 oRvR 7/24 devam ediyor ve scler instant geliyor. T2 oRvR ve scler bizim saatle gündüz az hareketsiz ama akşam paso dandanakan. T3'ün ne alemde olduğunu henüz bilmiyorum. Ayrıca Return of Reckoning'in kendi sayfasında popülasyon durumuna birebir bakabiliyorsunuz.

Bir de benim için en zevklisi şu. Orijinal serverda factionlar kendi aralarında konuşabiliyorlar mıydı bilmiyorum fakat bu serverda konuşabiliyorlar. oRvR'de o kurnadan bu kurnaya sözlü atışmalarda inanılmaz eğleniyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

şimdi biz yeni başlicak olanlar ırk ve class ne açıyoruz siz nerdesiniz ?Bi de guild falan kurdunuz mu

destruction'da "phalanx" guildindeyiz. her milletten insan var. class konusunda rahat olabilirsin, ilerleyen günlerde ihtiyaç olursa bilgilendireceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

RoR yaklaşık bir 6 aydır var, kapatacak olsalardı çoktan kapatırlardı gibime geliyor. Ancak geçenlerde malum wow private serverın yaptığını yaparlar, oyunculardan para istemeye kalkarlarsa işte o zaman kapatılması gündeme gelir bence. RoR forumunu her gün takip ediyorum. Forumda para vs. meselesi gündeme gelmedikçe şahsen kafam rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...