Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Return of Reckoning

Hao

Öne çıkan mesajlar

eregorn said:

söylenen her şeyi yaptım. Oyun girince müzik falan çalıyor, ekran geliyor ama server falan yok. Öyle boş boş bakıyorum. Yok mu bunun bir çözümü

soft disconnect problemi o. packet loss alıyorsun. kesin bir çözümü yok. internet bağlantın, firewall'un ile alakalı olabilir. ben yaşadığım problemi ttnet ile çözmüştüm (ne yaptıklarıyla ilgili hiçbir fikrim olmamasına rağmen).

trathias said:

o zaman bişey soyleyin ne eksikse ona gore acayım magus mu kassam acaba

öncelikle tekrardan hoşgeldin :) wh oynuyordun diye hatırlıyorum. oyun içi herhangi birşeye ihtiyacın olursa Haojin/Melihbaskan'a whispleyebilirsin.

Harir said:

We ne abi, şöyle aoe gruba uygun bişey açaydın :)

aha harir, ib oynuyordun değil mi live serverda ?
Sosyal ağlarda paylaş

gelin gelin guild güzel, oyunun tabi ki de bazı bugları sorunları var ama eski tat ve heyecan alınıyor. Haojin de sağolsun takılıyoruz. İsmet başkan da geldi :D

Bir küçük tavsiye oyunda cok fazla range karakter var yani melee oynamak suan için biraz yürek istiyor birde max rank 35 olması mara gibi karakterlerin zorlanması anlamına geliyor zira adam sizi kiteler ken çekemiyorsunuz falan ama genel anlamda oyun güzel ve zevkli.

Magusumuz olsa bizde çekerdik diyorum ve oyunda görüşmek üzere diyorum.

Koray
Braveman-sanane-poncik ( pm den istediğinizi banada sorabilirsiniz)
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Ooo bizim patide RoR oynayan olduğunu bilmiyordum. Bayadır bakmıyorum. Bende oynuyorum. Dest oynayan varsa haberleşebiliriz. Shaman açmayı düşünüyorum bir tane yeni bu aralar. Şu oyunun yerini benim için hiç bir mmo tutmuyor ya. :(

selamlar, oyun içi haojin/melihbaskan ile iletişime geçebilirsin. senin nickin neydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Bu arada sorunu çözdüm. VPN açtığımda gitti sorun. Server seçtikten sonra kapatıyorum vpn'i. Bu tarz sorun yaşayanlara bilgi

bende de aynı sorun oldu
hotspot shield çekip denedim ama bu sefer acc name şifre yazıp connect diyince kalıyor öyle bağlanmıyor oyun hiç açılmıyor. :/
Sosyal ağlarda paylaş

@hao
orada benim problem yok :(

bana eregorna olanın aynısı oldu (oyuna giriyor müzik çalıyor ama servera bağlanıyor fln yazması gereken box boş kalıyor server falan çıkmıyor)

hotspot shieldle açınca da kendi connectoru bağlanmıyor öyle kalıyor.

eregorn said:

ana klasöre de "read only" seçeneğini kaldırdın mı?

şunu da deneyeyim akşam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...