Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Return of Reckoning

Hao

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

RoR denemek istiyorum, melee & ranged durumları nasıl?

Order tarafında Melee DPS oynamak isteğim var, DPS specli Tank da açabilirim ya da full zerker gidebilirim.

Guild vardı galiba, kime yazıyoruz?

türkiyeden kaynaklı latency problemleri yüzünden melee çok tavsiye etmem, rdps candır.

destro tarafında, "phalanx" guildindeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi logini açıyorum acc name şifre giriyorum oyun açılıyo. ve şu şekilde kalıyor.

http://s13.postimg.org/6ksom1gp3/Screenshot1052.jpg

hotspot shield ile denedim yine olmadı.

selam, problemin ağ kaynaklı çok büyük ihtimalle.

modem ayarlarını kurcaladın mı? firewall- antivirus yazılımı kullanıyor musun ?

server ip: 178.32.58.46 port: 8040 ve 10622.
Sosyal ağlarda paylaş

normalde warhammer ilk çıktığı zamanlardaki en büyük sıkıntı oydu. T1 ve T4 dolu. Diğer T2 ve T3 bomboş. İnsanlar hızlıca T4e ulaşmalaya çalışmışlardı. Bu da T2 ve T3 bonuslarının uzun sürede alınmasına sebep oluyordu. Uzun sürede alınan T2 ve T3 lerin savaşın geneline olan etkisi de uzun sürüyordu. Resmen belli bir süre sonra gereksiz hal almaya başlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda şuan rr limiti var. 40'dan daha fazla rr kasamıyorsunuz. O yüzden bir an önce T4 olmaya çalışın bence. Herkes pve falan yapıyor hızlı bir şekilde level almak için. Gün içinde T2de 1 aktif warband oluyor genede ama çok yavaş level alırsınız zorlar yani. Genelde mob farmlıyor insanlar party kurup. Çok güzel exp geliyor. Birçok questte çalışıyor. T3 ve T4'de epic questler var güzel silah ve armor alabiliyorsunuz. T2'de rat farmlayıp bir an önce 22-23 olup ardından T3'de epic questleri yapın. Stalker armor seti ve güzel bir silah alırsınız. Baya idare eder sizi. T3 ve T4'de kasabilirsiniz çok rahat rr ondan sonra. T4 gelmeden önce baya aktifdi T2 ve T3. İnsanlar mainlerini gereken seviyeye getirdiklerinde tekrar alt karakterlerine dönerler bi hareket gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...