Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aydın doğu demirkol aka sa serkan nasılsın kardeş

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Şahan dan daha komik

bu ülkede stand up yapmak harbiden çok zor. Cem Yılmaz gibi herif çıtayı öyle bir yere koydu ki kim gelse "çakması" oluyor.

Adam bence çok iyi. Cem Yılmaz olayı iyice tekelleştirdi 5 senede bir gösteri yapıyor her sene sikko filmler koyuyor.

ortalık Şahan a kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şahan stand up yapan biri degil ki tamamen skeçler ve ordan cikan tutulan tiplemeleri uzerine kurulu isleri bir nevi levent kırca
sahnedeki adam bu kadar kasmicak abi kendini mesut sure gibi kehkehkehk gulcen anasini satim kendi esprin bile olsa insanlari da geriyosun ulan komik bişey mi soyledi gulsek ayıp olmaz dimi simdi diye
Sosyal ağlarda paylaş

doğu demirkol baya komik çocuk, genelde BKM mutfakta bazende kadıköydeki açık mikrofon gösterimlerine katılıyor şimdiye kadar 3 farklı gösterisini izledim herpsi onar dakikaydı ve hepsi farklıydı birinde bile aynı espiri duymadım

normalde sahnede daha fazla hareket ediyor da televizyon diye çekindi herhalde keza adamın bundan bir önceki televizyon deneyimi yeteneksizsiniz porgramıydı ki adam onunla ilgili de epey espiri yapıyor "oradaki yuhalanmamdan çok şey öğrendim" demişti

geçen sene mi ne jacobo ve saerosla izlemeye gitmiştik o zamanda demiştim "seneye bu herifi 30 tl den aşağıya izleyemeyiz" diye hani bir senede olmadı da iki senede olacak gibi duruyor

açık mikrofon gecelerine gidin gerçek bir altın madeni 15 tl ye 50 tl lik gülüyorsunuz

hatta yeri gelmişken istabul/kadıköy için;

https://www.facebook.com/420komedi/

bulunduğunuz yerde illaki bir açık mikrofon gecesi yapılıyordur, genelde çarşamba akşamları yapılıyor bu etkinlik haftasonu BKM gibi büyük yerlerde oluyor, internette "açık mikrofon" diye aratırsanız herhangi bir yerdeki en yakın gösteriye ulaşabilirsiniz

çooook kötü komedyenler de var hiç beklemediğiniz kadar güldüren de
Sosyal ağlarda paylaş

mizah yazarlari cizerleri de bu ise basladi diye biliyorum ben..birkaci aktif olarak sahneye cikiyordu en son..

bu arada cem de eski cem degil hepimiz farkindayiz..adam once 100 basti gazi simdi 20 30 rolantide ayni ekmegi yiyor..hani son 3 filmini gulecek birseyler bulabilir miyim diye izledim..ama ..ama..

abide bariz bir emosyon eksikligi var..yas olmus bilmem kac ne ugrasacagim diyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...