Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 6 - 29 Nisan

tunch

Öne çıkan mesajlar

Baya baya millet bıraktı bu sezon sonunda oyunu. Oyunu prof olarak oynayanlar bırakınca meta buildleri falan da çıkmıyor ortaya. Daha keyifli olucak gibi bu sezon bir bakıma, en azından millet casual casual olarak oynayabilicek.

Twitch fanboilerden kurtulucaz oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sezon spesific itemler kalktigindan dolayi o kadar kasasim gelmiyor baska karakter. Zaten nsde haziri varken bastan kasmak vakit kaybi gibi. Hele hele bu patch gibi balance patchi gelmisken. WD ve monk kasmam mesela tahminimce zaten haziri var, wizardin da haziri var ama iste grup bulnak kolay olur diye kasayim diyorum. Bi de ilk karakterle gelen beles set de onemli , marauder dmo 'dan daha iyi sabki baslangic icin
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu oynayarak 2 tane kanat alıyorsun, başka oyunları alarak, c.e. veya pre-order yaparak yığınla başka kanat geliyor. cidden bokunu çıkardı bliz ya

oyunlarda artık lore falan diye bir şey kalmadı onu biliyoruz da, başka oyunu satın aldın diye diablo evreninde duruk yere kanata sahip olmak nedir ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ya abi sanki "yeaa aynı şeyleri tekrar tekrar kesiyosunuz Diyaplodan ne anlıyosunuz yaa" demişim gibi yanıt vermişsiniz de, onu demiyorum.

Önceki sezonlarda setler değişirdi, abilityler değişirdi deneyecek bir şeyler olurdu falan o gazla açardın bir karakter kasardın bu sezon bu iyiymiş falan bir gazla yardırırdın ama şu an Sezon 5 in aynısı bildiğim kadarıyla her şey, bence bu can sıkıcı. Wizard açsak işte gidicez yine Energy Twister buildi için item toplıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Poe ye niyetleniyorum 50 lerde bırakıyorum. Hep streamerlar yüzünden. Herifler herşeye tek atıyor, bende böyle olacağım.. ne eğlencesi var kafasını yaşıyorum.

Şöyle vur kaç felan gibi şeyler yaşatıyor mu poe? bu aradığımı görebileceğim video var mı hiç? (hani d3 konusunda poe muhabbeti yapmak istemem ama. sorduğum soruyu d3 oynayanlar daha iyi anlayabilir umudu)
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Abi şimdi iki üç kanat ekledik adına sezon dedik mi diyor bu adamlar? Niye oynanacak bu sezon yani değişen bir şey yoksa?

Balance patch yaptılar bu sezon için, LoN buildlerini kullanan classlar bu sezon normal set itemleriyle pushlıycak bi de globe metasını değiştirdiler onun dışında değişiklik yok.

Her 3 ayda bir para verilmeyen oyuna 2.4 gibi patch beklemek hata zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 2'de de ladder resetlenirdi birsey beklemezdin ama oyun her yonuyle cok daha ileride oldugundan ladder reset sadece ekonomiyi resetliyordu. Yoksa zaten denenecek bir suru build her daim vardi, sezondan bagimsiz olarak.

Bu oyun bastan maalesef bircok alanda broken oldugundan her sezon yeni birseyleri reset atip alternatif birseyler sunmalari gerekiyor. Tabii gecen zaman icerisinde oyuncu beklentileri de degisti ama diablo ladder reset geleneksel olarak her seferinde oyunun ciddi anlamda degismesi olmamisti zaten.

Ah su d2 yi revamp yapip bot ve dupe'u kaldirsalar d3 e bakan olmaz da maalesef. 15-16 yil oldu ama cidden cok cok ustun oyun. Hala oynayani var, yakin zamana kadar oynuyordum bile. Gerci su an classic games'de bir kipirdanma var Blizz'den cikacak gibi birseyler..
Sosyal ağlarda paylaş

Haha ciddi olamazsin be Bone. D2'ye yaklasabilen tek oyun var o da PoE.

D3'un guzel yanlari elbette var da - diablo yu diablo yapan ogelerin yarisi olmadiktan sonra bir anlami yok.

Elbette arada gecen zamanda birseyler gelisti. Ayni imkanlarla Blizzard North ekibine versen su oyunu bundan daha kotu yapmalari imkansiz.

Hani nostalji filan degil - oyunun sistemi, temasi, renkleri, atmosferi, muzikleri kat kat ustun D3'ten.

15-16 sene sonra insanlar revamp bekliyor. 15-16 sene sonra D3 oynayan kalir mi bilmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...