Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Season 6 - 29 Nisan

tunch

Öne çıkan mesajlar

Yarın 29 Nisan..Neşe doluyor insan !

Hem non-season, hem season oynayacaklarla oynarım. Overwatch ganatlarımı görücüye çıkaracam afsfsfs.

Sam ile oynayacaz non season, season oynamak olan varsa da eklesin.

Non season oynayacaklara da hızlı boost servisimiz var. Karşılığında dürüm-ayran alıyoruz.

Bu arada season u sadece stash aşkına kasacam emenike iyi mi? agshshsh.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oynarım herhalde neredeyse her sezon bir haftam var lel.Monk açıcam bu sezonda , wizard yine en OP olmasına ragmen oynanısı çok sıkıcı gibi duruyor , crusader ve barbarın thorns buildleri de aynı şekilde.

Bu arada monk için şu guide da çok iyi
[video]https://www.youtube.com/watch?v=anU4N8esunw?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa bir sezon başlangıcında şanslı droplara rastladım

İlk bounty'den rorg düştü, yine o ilk runda ilizyon botları düştü.

Daha 200 paragon olmadan support buildini neredeyse tamamladım WD'nin helltooth seti biraz zorladı ama onlar da düştü. Bugün 500 paragon olmadan t10 speed farm buildi de hiç ancient olmasa da düştü en azından t10 çok rahat yapıyorum farmlarken o da yeter şu anda ilk gün için.

Bilmediğiniz classla sezona başlamayın bundan sonra hakaten en büyük sıkıntım oymuş geçen 2 sezon alamadığım keyfin sebebi. Geçen sezon başında yine WD ile başlayıp ne yapıcağımı bilmiyor halde dolaşıyodum etrafta
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, en overpower wizard mı monk mu şimdi? Neredeyse başka karakter göremiyorum oyunlarda. Bahsi geçen karakterlerde hangi build ve hangi set tavsiye edersiniz? Bu sezon DH harici bir class ile oynamak niyetindeyim.

Bir de bu pet düşüren goblinlerin daha sık çıktığı bir lokasyon var mı? Yoksa tamamen random mu geliyorlar? Riftlerde çıkmadıklarını biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Üst seviye 4 kişilik gruplarda hem wizard hem de monk var o yüzden fazla görmen normal.

Üst seviye gruplarla işim yok ben kendi keyfime göre oynuyorum diyorsan bütün classlar neredeyse aynı seviyede, internetteki build videolarına bakıp oynanışı hoşuna giden bi class seçebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eee stash tab ini de aldım..(kozmetik ganat farmı yapmadım ama.) Amaç tab di. GR75 solo, az kazsam 80 rahat zaten, baydı valla...Ulan her sezon aynı şey afsfsfs.

Yani sezona özel item olmadı bu kez ok güzel de, kozmetik ödüller de ahım şahım değil yani. Kasarak harcayacağın elektrik parasına git Overwatch Origins al, tak kanadını adsfsfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...