Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA AVRUPA LİGİ, Braga-Fenerbahçe, saat:22.00,17.03.2016

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

mep said:

peki, perreiranın atılması, diger itirazlar falan? Sonuçta genel olarak hakeme çok itiraz ediyolar, ve her pozisyonda kendi lehlerinde karar bekliyolar.
olması gereken penaltıdan sonra "hadi beyler adam geçirmiycez" diye konsantrasyonu saglayıp defansa çekilip maçı 2-1e kitlemek. Ki fener bunu yapabilirdi.
Ama sizin deyiminizle aglamaktan maçı oynayamadılar neredeyse.
Yani volkan şen in hareketlerinin falan savunulacak tarafı var mı? Haksız penaltıda top ona çarpmış olsa hakemi gırtlaklayacak demek?
Sosyal ağlarda paylaş

sana ne at kafası sabahtan beri proveke mesajların yetmedi bizim takımımı sahipleniyorsun sanamı kaldık?

aktiftablet said:

calimero said:

said:
Fenerbahçeli futbolcular hakeme saldırdı!
Fenerbahçeli bazı oyuncular maçın hakemi Ivan Bebek'e koridorda saldırdı.

Ayrıntılar birazdan

GG

inş yalan haberdir şu. 4 gol yiyerek rezil olmayız sonuçta spor müsabakası ama şunu yaparsak gerçekten rezil oluruz ülkecek.
Sosyal ağlarda paylaş

yazık olmuş keşke şöyle elenmeseymiş fener
hakem katletmiş önce
2 gol vermiş lan adamlara
yetmemiş fenerli oyuncular da katletmiş rezillik çıkarmışlar gibi görünüyo
Not: Hakemi itmek ne, acımasınlar versinler 10 maç ceza

geçmiş olsun beyler hakem katlettiğinden zaalayamıyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

abi ilk gol bragadan ofsayt 1-0
fener 1-1 yapmış
penaltı vermiş haksız yere (çok çok çok açık haksız yalnız adam ellerini göğsüne bastırmış, ondan daha kapalı tutması için ellerini kesmesi falan lazım yani) + kart göstermiş fenerli oyuncuyu atmış 2-1
sonra fenerli oyuncular delirmişler zaten saçma sapan kartlar görmüşler 4-1 bitmiş maç
Sosyal ağlarda paylaş

souza şenere bağırdı. bana bağırıyon diye sarı verdi falan filan. vpnin atıldıgı pozisyonda da atılcak hiç bi şey yok. maçın tüm seyrini değiştirdi herif hakkaten her hareketiyle. ali aydının bjkyi çıldırttıgı gibi zamanında.

ama yapcak bi şey yok ilk defa bi hakem bu kadar kötü maç yönetmedi. bok gibi oynayıp elenmektense böyle daha iyi oldu açıkçası takımda dinlensin biraz. %99.9 kazanamayacaktık nasolsa uefayı. ben seviyorum bu hocayı ve takımı. taraftar arkasında durur umarım.

melo ibnesini çok severim mesela. yaptıgı itlikler tısısı diye güldürüyor. ama şu podolski piçine kılım geldiginden beri. ulan önce takımını bari 2.yapta sonra yap bu artislikleri. şu sezon yapma. melo başarılı adamdı aklıyla kudurtuyodu. bu lavuk öyle değil. hep şov.
Sosyal ağlarda paylaş

bazıları trolleye trolleye banlattılar sonunda birilerini, gece başarılarını düşünüp mastürbasyon mu yapıyorlar zaten kızgın insanların, kızgınlıklarını kendi üstlerine çekip banlattıkları zaman anlamıyorum hakkaten.

şahsen bunu yapan aktiftablet, calimero gibilerin de yörüngeyi ziyaret etmesi gerekiyor bence.

edit : apple ı saymadım, o fabrika çıkışı öyle, kasıt olduğunu düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

şu pozisyonda fener penaltı kazanmış diyorlar, doğru mu kontrol etmedim bilmiyorum.

ilahı adalet avrupada proclamış doğruysa

fener birara penalti streakle 10 maci falan 1 farkla yenmisti bu pozisyonun aynisi da 3 mac ust uste olmadiysa bana da thomas demesinler. aynisi, belki kameranin solundaki kalede olmustur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...