Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar hiçbir zaman gerçekten sevmez

maroon5

Öne çıkan mesajlar

maroon5 said:

bi kız arkadaşım vardı deli gibi sevdiğim, öpmeye kıyamadığım, el üstünde tuttuğum.. sürekli çiçekler hediyeler alırdım, iltifatlar ederdim. bi gün geldi emre senle olmaz dedi. niye dedim ciddi düşünemiyorum senle dedi. dondum kaldım. etrafında tanıyabileceği en düzgün adamlardan biriydim oysaki. hiçbir zaman serseri, piç biri olmadım olamadım. niye böyle dedi ki diye bile düşünemedim. bıraktı gitti kız. 2-3 hafta sonra piç bi bankacı bulmuş kız. tam ortam çocuğu. nerede parti nerede karı kız var çocuk orada. kız sanırım çocuğun hayatına özenmiş. sonuçta gitti kız. benim ellerim bomboş kaldı. salak gibi hissettim. bütün sevgimi verdiğim, gözüm gibi baktığım kız piç eleman için bırakıp gitti beni. yanağından bile öpmeye kıyamazken o çocuk kimbilir neler yapacak kıza. bunu düşününce bile deli oluyorum. hiçbir kıza güvenmeyin beyler. canınız yanar. kaç aydır kendime gelemedim. ruh gibi geziyorum ortalıkta. dikkat edin size de böyle olmasın. bağlanmayın hiçbir kıza. hayatınızın merkezine koymayın kimseyi. içimi dökmek için yazdım bunları. dertleşek olan varsa dertleşiriz.

2-3 hafta sonra bulmamıştır, önceden ayarlamıştır muhtemelen. en nefret ettiğim kız tipi. bulmadan ayrılmayan, özgüvensiz (30+ kişi yazınca yükselen içi boş özgüven) silik tipler bunlar. bu tip kızlarla kesinlikle ilişki yaşamayıp, hafif sevgili-fuckbuddy seviyesinde bırakmak lazım ilişkileri. burdan da görebilirsin, daha kötü bir versiyonunu ben yaşadım.

https://forum.paticik.com/read.php?20,8323879

@Dasbock un dediği doğru, ben ne kızlara ne adamların yazdığını görüyorum. inanılmaz bir talep var ortalama ve üzeri güzellikte kızlara ( aşırı çirkin olmadığı sürece). bugün bir kız arkadaşımın instagram sayfasına baktık, millet mesaj beğeni şu bu nasıl yardırıyor.

edit : şunlara inanmayınız;

-geçmişimi sildim
-sen farklısın
-sana yapmam
-çok önemlisin benim için

bunları duyduğunuzda oturun kızı ölçün tartın, herhangi bir yamuk bulursanız ona göre davranın.
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

xunn said:

maroon5 said:

Sparkcaster said:

gerçekten düzgün bir adam olsan gelip burda ben düzgün bir adamım başkaları piç demezsin.

göte göt denmiyor mu burada

Sende bir götlük var demiş o da zaten.

ağzını topla lan hırbo

Göte göt denmiyor mu burada?

http://i.imgur.com/cemJxXj.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

ağlamayın la.

+1

abi işler nasıl yürüyor işte görüyoruz, biliyoruz yani kimse chosen one değil, biz de değiliz. en doğru, dürüst vs böyle bişey de yok. herkes ortalama olarak aynı şeyleri yaşıyor, film ve dizilerdeki ilahi şeyler de yok, kalıplardan kurtulmak lazım, mağarada yaşıyorduk lan unutmayın. hepsinin sonucu aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

dasBock said:

genelleme yapmak yanlış belki ancak türk kızında var genelde bu huy. çünkü ilgi gösteren adam her daim var etraflarında. şımarıyolar o yüzden. dediğin gibi bağlanmıyacaksın. mesela rus hatunlarında bu olay tam tersi. orada hatun popülasyonu çok olduğundan erkekler kapışılamıyor. millet sexe doyduktan sonra artık gerçek anlamda ilgi göstericek adam arıyor. geliyor türkiyeye haliyle.

rus kadınlara yönelik bilimsel açıklamalarınla topici bitirdin abi
bu postun ötesini göremem, bırakıyorum okumayı
çok teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

xunn ya ahahah

olum bu öpmeye kıyamam olayı cidden kötü bak yapmayın etmeyin.teklifini reddettiğim kız bana direk "gay misin" diye sormuştu yani nasıl bir özgüvense reddedilmeleri imkansız sanki .sen de hiç yanaşmadıysan kız umudu kesmiştir.yine de önce birini bulup sonra bırakmış klasik ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...