Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar hiçbir zaman gerçekten sevmez

maroon5

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

GenjuroXXX said:

Benim arkadaş şu sıralar futbolcu delisi süper bakımlı ve taş bimboları somsomluyo basit bir taktikle , oyalanma bas geç hatun evlenilecek kişiyse kendisini belli ediyor zaten :p

oooo taş bimboları somsomluyosa bidilibilerini de mıhmıhlıyordur o. helal

lahsfjkahskfhaksj
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

Bi şekilde en kötü gideri var diye düşünüyosundur seviştiğin insanla.
1.60 boyunda 80 kilo sivilceli kızlardan yok muydu sizin okullarda hiç?
Kaç tanesine yazdınız amaç sevişmek olarak? Sevişiyosan bi şekilde çekici geliyodur zaten. Ya poposu iyidir, ya göğüsleri büyüktür falan. Gideri vardır yani asdf.

Valla gideri yok ama irin cerahat aksın diye takıldığım 1-2 oldu, ilk sefer o coşkuyla barajlar boşaldı ama sonrasında kriko getirsen fayda etcek durumda değildi...
Sosyal ağlarda paylaş

kayserili said:

OP den bağımsız olarak soruyorum, öpmeye kıyamamak ne cidden?
Deep throat bile yapman lazım gözünden yaş gelene kadar.

topiğe yazan kişilerin baştan aşağıya mantalitesi bu şekilde. ama bak ben de bunu anlamıyorum.

birini seviyor olmanın tek gerekçesi neden cinsellik olarak görülüyor? insanlar işin romantizminden keyif alamaz mı?

tamam hayatınızda 150 kadın ile birlikte olmuş adeta bi otisabi kıvamında bi ERKEK olmuş olabilirsiniz de, herkes bu şekilde mi düşünmesi gerekiyor?

"mr nice guy" olmamak ayrı bir mesele tabii ki de, onu ayrı tutuyorum, ama bu bakış açısında da her kızı fahişe gibi görmüş oluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o ilişkiye yönelmek için yemek masrafları, yol masrafları, çiçek hediyesi, özel günler hediyesi vs her şey senin cebinden çıkıyor.
romantizmsiz sırf seks üzerine ele aldığımızda fahişeden ne farkı kaldı bunun?

illa para mı teklif etmemiz gerekiyor boğazına sokarken?
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

kayserili said:

Bi şekilde en kötü gideri var diye düşünüyosundur seviştiğin insanla.
1.60 boyunda 80 kilo sivilceli kızlardan yok muydu sizin okullarda hiç?
Kaç tanesine yazdınız amaç sevişmek olarak? Sevişiyosan bi şekilde çekici geliyodur zaten. Ya poposu iyidir, ya göğüsleri büyüktür falan. Gideri vardır yani asdf.

Valla gideri yok ama irin cerahat aksın diye takıldığım 1-2 oldu

normal aga zaten, en kötü canlı tenga niyetine kullanacan. maliyet yoksa sonuna kadar.
bir kere yarıda bıraktım onda da karı ayağını yalatmak istedi. Sadece ayağa bakınca aklıma bilbo baggins geliyordu, midem kalktı, kaçtım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

kayserili said:

OP den bağımsız olarak soruyorum, öpmeye kıyamamak ne cidden?
Deep throat bile yapman lazım gözünden yaş gelene kadar.

topiğe yazan kişilerin baştan aşağıya mantalitesi bu şekilde. ama bak ben de bunu anlamıyorum.

birini seviyor olmanın tek gerekçesi neden cinsellik olarak görülüyor? insanlar işin romantizminden keyif alamaz mı?

tamam hayatınızda 150 kadın ile birlikte olmuş adeta bi otisabi kıvamında bi ERKEK olmuş olabilirsiniz de, herkes bu şekilde mi düşünmesi gerekiyor?

"mr nice guy" olmamak ayrı bir mesele tabii ki de, onu ayrı tutuyorum, ama bu bakış açısında da her kızı fahişe gibi görmüş oluyoruz.

Romantizm de olsun, ben olmasın demiyorum ki?
Cinsellik tek şarttır falanda demedim aşk için.
Romantik bi ilişki yaşıyosan cinsellik çok önemlidir ama.
Yoksa o ilişki biter. Çok basit abi bu. Niye tribe giriyosunuz ki?
Bi psikoloğa falan sorun yada vardır burada illa ki.
Bi ilişki-evlilik cinsellik yada fiziksel temas olmadan ne kadar devam edebilir?
Doğdumuz andan beri insan olarak dokunulmaya ihtiyaç duyarız.
Hatta yeni doğan bölümünde sıkıntılı doğan çocukların günde yaklaşık 15 dakika okşandığında, dokunulmayan bebeklerden daha hızlı iyileştikleriyle alakalı bi belgesel izlemiştim. Galiba Zeitgeist in bi bölümüydü.
Dokunulmaya muhtacız insan olarak. Sadece yaş ilerledikçe ihtiyaçlarda ilerliyor, değişiyor. Sevdiğin, aşk yaşadığından insan tarafından dokunulmakta en güzel duygu zaten.
Sadece sex değil orda olay. Bi paylaşım. Duygusal bi paylaşım. Belki ben yukarıda abartmış olabilirim tabi olayı ama bu gerçekleri değiştirmez ki.
Düzenli olarak seks yapmak zaten sıcak duş almak gibi bişey. Seni rahatlatan basit bi ihtiyaç. Bunu da aşık olduğun insanla yap. Aşıksan ne demek öpmeye kıyamamak. Olay bu.
Triplik, Otisabilik bi durum yok. Sadece human nature.

Not:İzlediğim belgeselle ilgili bi kanıt bulamadım ama yakın bişey buldum.
http://www.livestrong.com/article/72120-effect-human-contact-newborn-babies/
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

zaten o ilişkiye yönelmek için yemek masrafları, yol masrafları, çiçek hediyesi, özel günler hediyesi vs her şey senin cebinden çıkıyor.
romantizmsiz sırf seks üzerine ele aldığımızda fahişeden ne farkı kaldı bunun?

illa para mı teklif etmemiz gerekiyor boğazına sokarken?

deep throat olunca sırf seks için mi yönelmiş oluyoruz?
Hem romantizm hem boğaz olmuyor mu

iyice iğrençleştik mk
Sosyal ağlarda paylaş

Romantizm 1 ihtiyacsa, cinsellik 10 ihtiyac. Kizin ihtiyaclarina ya ben asigim romantigim diye karsilik vermezsen o da karsilayanini bulur. Sen de evde ya ben asiktim ama kizlar sevmiyor diye gozyaslari icinde 31 cekersin. Otisabilik de bi durum yok, sen de arada sirada iseme disinda da kullanabilirsin aleti
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Romantizm 1 ihtiyacsa, cinsellik 10 ihtiyac. Kizin ihtiyaclarina ya ben asigim romantigim diye karsilik vermezsen o da karsilayanini bulur. Sen de evde ya ben asiktim ama kizlar sevmiyor diye gozyaslari icinde 31 cekersin. Otisabilik de bi durum yok, sen de arada sirada iseme disinda da kullanabilirsin aleti

Valla 4-5 gün mazeretsiz olmuyorsa bir sonraki gün gerginlikten hırgür çıkıyor istemsizce. :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Sadece tr de kadınlar bu ihtiyaçlarından bahsedip çok dışa vurmazlar, sen bileceksin o ihtiyacı ona göre davrancan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...