Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

Liebe said:

abi biz çerçeve olarak verdik ufak böyle, kendi resimlerimizi koyduk içine. isteyen bize baksın istemeyen çıkarsın başka resim koysun dedik hala kime gitsek bizim çerçeveler duruyor valla işe yarar bişi en azından. bi arkadaşımız minik sevimli kaktüslerden dağıttıydı :D bi arkadaşımız tegvdi galiba bağışta bulunmuş onun magnetlerini dağıttı.

kaktüs olayi güzelmis ya. ufak bir agacta olabilir.

ağaç da çok güzel, maliyeti hakkında bir fikrim yok ama. eşim sap ile ilgili bi seminere katılmıştı galiba 2 sene önce orda çam fidanı dağıtmışlar benim balkonda duruyor kocaman oldu, yazın yazlığın bahçesine dikicem çok güzel fikir ağaç dağıtmak da.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

yok ya nişanda bi fotomuz vardı onu koyduk sırıtık bişi :D

abi fiyat olarak da yanlışım olmasın 60 kuruş falan olması lazım tülü tüyü kokusu boku püsürü 300 lira tutmuştu sanırım, çok kazıkçı da var etrafta iyi gezsinler yazık günah bok gibi süslere tanesi 2 tl fiyat çeken yerler var, öyle çok kocaman hype köşelerdeki dükkanlara bakmasınlar boşuna.

kanka özelden bilgi atsana nerden kimle görüstün.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Gençler 2 mesele kaldı.
1 şekerler 2 balayı.
Şeker bakıyoruz ama magnetli önerilere açığım.
Balayı için antalyada ultralüksherşeydahilkıçımızagirmesinkazık biryer arıyoruz. Etstur da balayı konsepti seçiyorumda balayı konseptine dair bişey göstermiyor. Bir el atın nereyi seçeyim?
Green Palace IC
Aska Lara
Baia Lara

Birde ne bileyim antalyanın hangi bölgesini seçmek gerekirdi ben hep Ramada da kalıyordum. İyi indirimimiz vardı ama balayımıda orada geçirmek istemem.

İşte sürekli hizmet etsinler hatuna ayağına gelsin, spa masaj merkezi falan olsun birde mümkünse spor salonu olsun ısıtmalı havuz olsun.

Balayı ve Antalya dedin mi Adam&Eve geliyor akla direk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...