Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

para yoksa paranın olmadığını gizliyor musunuz lan lord barzos gibi?

paran yoksa "valla durum bu" dersin, nikah salonunda nikahını kıyar geçersin. ondan sonra yakın aileyi bir yemeğe götürür kutlarsın. oldu bitti işte.

herkes mekanda düğün yapacak diye bir şey yok. bir yerin uzayıp kısalmıyor.

devlet memuru olup, sevdiği kadın "bana şu yüzüğü almazsan evlenmem" dedi diye 15 20k kredi çeken adam biliyorum kdjasldj
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

girdap gibi işte ya. salaksan, salak seçimler yapıyorsun. o salak seçimler seni daha salak seçimler yapmaya itiyor. onun altından kalkacağım diye daha da salak şeyler yapmaya başlıyorsun.

sonra http://www.milliyet.com.tr/sevgilisiyle-gezerken-parasi-gundem-2193851/

dsadkjsah doğru =)
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

abi ikiside yanlis. söyleki erkekde para yok kadin dügün istiyor. ki normal bu istek. kendi kesene göre yaparsin bisiler. yapmiyorum dügün param yok diyip kestirip atmakta yanlis erkegi zor duruma düsürüp 20-30k kredi cektirmekte yanlis. önemli olan mutlu olmak.

aslında öyle. ama bunun böyle olmadığını düşünen, "önemli olan bana bakacak adam, ben isteyecem o alacak, ben de karşılığını öderim" kafasında tonla kezban var ortalıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

ee işte onu diyorum bizim aileler gayet maddi destek noktasında sıfır noktası seviyelerinde gezdikleri için herşeyi kendimize göre yaptık vs. simdi de kimsenin kararlarımıza tercihlerimize karışma hakkını görmüyoruz, resmen huzur.

aile karışması ve bunu bahane etmek kadar komik bişey yok, kardeş hello sen de bir aile oldun artık kurtul ananın eteklerinden babanın kanatlarından.

ben boyle yapıyorum yersen de geç, hanımla böyle karar verdik size ne de geç.

küsüyorlar mı? keyifleri bilir 3 eşya 2 keyif için kendi cocuklarından, kuzenlerinden yeğenlerinden vazgeçebilecek insandan zaten hayırlı akraba olmaz bişey kaybetmezsin.

su an yada hatta ilerki 10 yıl falan evlilik dügün nikah vs gündemimde olmasa da , bu başlıkta seni sevdim scorch.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sen SEO işlerini tamamen bıraktın galiba :)

full time mı kovalıyorsun bu çekim işlerini falan

Yok hala devam.. İşten ayrılmadım + Suark'ın uzakta olmasıyla tam zamanlı hem fotoğraf hem ofis işlerine devam.. Ama sanırım fotoğrafla ilerlicem... :) Hatta mayıs ayında bir çekim aldım, hem parti organizasyonunu ben tasarlıyorum hem de çekimleri yapıcam, o_O
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

scorch said:

ee işte onu diyorum bizim aileler gayet maddi destek noktasında sıfır noktası seviyelerinde gezdikleri için herşeyi kendimize göre yaptık vs. simdi de kimsenin kararlarımıza tercihlerimize karışma hakkını görmüyoruz, resmen huzur.

aile karışması ve bunu bahane etmek kadar komik bişey yok, kardeş hello sen de bir aile oldun artık kurtul ananın eteklerinden babanın kanatlarından.

ben boyle yapıyorum yersen de geç, hanımla böyle karar verdik size ne de geç.

küsüyorlar mı? keyifleri bilir 3 eşya 2 keyif için kendi cocuklarından, kuzenlerinden yeğenlerinden vazgeçebilecek insandan zaten hayırlı akraba olmaz bişey kaybetmezsin.

su an yada hatta ilerki 10 yıl falan evlilik dügün nikah vs gündemimde olmasa da , bu başlıkta seni sevdim scorch.

(:D
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

RamsesII said:

o parayı verdikten sonra kimse benden cinsel performans beklemesin abi, sibobu patlamış top gibi sönerim yani kendime de 1-2 ayda anca gelirim...

2 sn dusundum ramses ten cinsel performans filan bekliyor muyduk diye de.. kendi adima bir beklentim yok abi seninle ilgili..

Doktor ne demek istiyorsun sen bana şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...