Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Benim vaktim geldi sıradakileri alalım.

Hala müzik derlemekle uğraşıyorum. birisi bana müdahale etmez ise konukların müzik ve kültür seviyesi çok farklı yerlere çıkacak. umarım insanlar bu işi bana bırakmayacak kadar iyi tanıyorlardır beni.
star warstan başladım brave heart ile devam ediyorum araya pop şarkıların enstürmental ve acuistic coverlarını serpştirdim şuanda youtube beni celtic woman a kadar getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben başlığı yeni gördüm lan!

7Mayıs'ta da ben evleniyorum. son 3 ayım avize koltuk yatak dolap beyaz eşya avize perde davetiye gelinlik takı hede hödö diye geçti. Şimdi de yerleştirme işleri başlıyor. Nişan süresini kısa tuttuk sözde (5 ay) ama o bile yorucu oluyor.

Halı dışında alınacak bişey kalmadı gibi duruyor. Nikah şekeri için vakıflara mail attık dönmedi bile herifler, biz de lazerle magnet kestireceğiz sanırsam.

7 Mayıs Kadıköy büyük salona gelin, papyonumla karşınızda olacağım!
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

ben başlığı yeni gördüm lan!

7Mayıs'ta da ben evleniyorum. son 3 ayım avize koltuk yatak dolap beyaz eşya avize perde davetiye gelinlik takı hede hödö diye geçti. Şimdi de yerleştirme işleri başlıyor. Nişan süresini kısa tuttuk sözde (5 ay) ama o bile yorucu oluyor.

Halı dışında alınacak bişey kalmadı gibi duruyor. Nikah şekeri için vakıflara mail attık dönmedi bile herifler, biz de lazerle magnet kestireceğiz sanırsam.

7 Mayıs Kadıköy büyük salona gelin, papyonumla karşınızda olacağım!

papyon süper bişi ya ben iyiki papyon takmışım. bidaha asla kullanmayacağım bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...