Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Dragonfire said:

Yok ben nışanlıyım daha ancak evlenicez. İtü'ye gelin çay içelim en kötü kimyager bey.

benim o :)
suan istanbul otobusundeyim yarin olmazsa çarşamba okula gidicem diploma başvurusu için. bi hayırlı olsun çayı alırım .d

Çarşamba oryadım ben uydu binasına gelirsen çay kahve her şeyimiz var.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi işte o zaman diyorum ya
düşüne para harcama
nikah yap
o parayla akşam arkadaşlarınla çık bi restoran kapa 30 40 kişi
hem daha ucuz hem daha çok eğlenirsiniz
benim fikrim tabi tercih senin

Hertürlü düğün yapmam gerekiyordu , ama öyle ama böyle ikinci seçenek pasta limonatalı düğün salonuydu lol :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Liebe said:

ilkiyle evlenirken ben bununla boşanırım ileride diyerek mi evlenmiştin :D

şaka bir yana allah mesut etsin ama kısmet biraz da bu işler :D

yok da ilki biraz cahil cesareti şlaskdşa

hani durum öyle bir denk gelir ki kendini "evet" derken bulursun. o yani.

reddemeyecegin teklif mi yaptı ? sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Mekan olarak 2 seçeneğimiz var. Birisi içi dış mekanı olan Park restaurant. Bize kiralama bedeli 750tl şaka gibi baya ucuz. içki yok yemek yok bişey yok tabi. soft içecek, aperitif, pasta ve nikah şekeri vericem arkada fon müziği takıları aldıkmı topuklarım. Bu seçenek olunca Aydındaki yakın arkadşalarla max.20 kişi eğlenceli bir mekana geçeriz sonra otel daha sonra da balayı. Esh sizin mekan ne zaman açılacak yada açıkmı?

2. seçenek yemekli ama bunu seçersek kişi saysı çok artıyor. Şu anda pazarlık olmadan kişi başı 30tl baya güzel mekan. Daha da düşürteceğim fiyatı. Orkestrası fotoğrafçısı herşey dahil buna. Sadece kişi başı yemek ücretini veriyorsun. mekan güzel merak edene keyif bahçesi aydın diye aratsın. Bunu seçersek akşam eğlencesine gerek kalmayacak çünkü iş 2 saatlik tören olmaktan çıkıyor.

Üsttekilere karar vereceğim, gömlek almam lazım, hatunun ayakkabısı var, düğün şekeri ve davetiye sonrada balayı tamamdır benim işlem.

Müzik konusuna da bir söyleyin neler kullandınız törenleriniz de. Bizde öyle oyun havası falan yok yalan yani. Fon müziği sadece enstrümantal düşünüyorum. Liste paylaşın fikir edinelim zira bana kalırsa fazla uçuk olur müzikler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...