Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Esh said:

philips bodygroom

Acin,arastirin vucut icin en populer urun bu(bende memnunum) ama sakal icin tavsiye etmem philips'i. O konuda panasonic ve braun en iyisi.

Bunun haricinde mutlaka dassak gibi puruzlu yuzeylere jilet sart.

Abi sizin hayalar orman goruntusunde mi, bu alet bariz jilet gibi aliyor toplari. Jilet vurunca acayip tahris oluyor ve yanma hissi ortaya cikiyor diye bunu aldim ben ve memnun kaldim. Ama cok tuylu bir aygir olmadigimi belirteyim
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Masticore said:

Esh said:

philips bodygroom

Acin,arastirin vucut icin en populer urun bu(bende memnunum) ama sakal icin tavsiye etmem philips'i. O konuda panasonic ve braun en iyisi.

Bunun haricinde mutlaka dassak gibi puruzlu yuzeylere jilet sart.

Abi sizin hayalar orman goruntusunde mi, bu alet bariz jilet gibi aliyor toplari. Jilet vurunca acayip tahris oluyor ve yanma hissi ortaya cikiyor diye bunu aldim ben ve memnun kaldim. Ama cok tuylu bir aygir olmadigimi belirteyim

orman görüntüsünde değil de bu kesiyor bildiğin benim canım testislerimi :/
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Hayatim boyunca hata yapmisim gibi hissediyorum kendimi, dun sakal filan uzamisken iyice bir arkadasin tavsiyesiyle sunu aldim: http://www.wilkinsonsword.co.uk/men/products/classic

Mukemmel yahu. 3 bicakli, 5 bicakli, titresimli, esnek bicaklar halt yemis.

Adam anlatmis burada: http://www.bruceonshaving.com/2010/12/03/wilkinson-sword-classic-de-razor/

Herif traş olurken bile hipster yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

boyun kısmımı alırken hep zorlanıyorum bu DE lerle,yoksa sürekli onlara geçicem

bide arkoyu köpürtmeyi öğrenemiyorum bir türlü

Arko sabunu bi kupanin icine koy, az su koy icine erit, kupanin seklini alsin sonra kurut.

Sonra tras fircasiyla icinde calkalayarak kopurt. Su iyice sicak olsun ama. Firca da kaliteli at kili olcak. Body shop unkiler fena degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...