Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Lunar New Year Sale

Xeph

Öne çıkan mesajlar

Çinlileri görüyorlar ama hala Müslümanlara bir şey yok. Ben Ramazan Sale istiyorum. Sabahtan akşama kadar Steam'de oyun oynamayana iftardan sonra büyük bir indirim yapılabilir mesela. Veya Kurban Sale olsun, indirimli olarak full pack halinde oyun alıp dlclerini fakirlere dağıtalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

lotr seviyorsan ve KİTAPTA ÖYLE DEYİL WAT'S DİS HERESY diye rage'lemeyeceksen göm abi.

göm sen beni dinle göm (gömm indirim %75 oh yes...)

yok ben almıcam. millet alsın diye şeettirdim. 2 yıl sonra alırım ben anca. o zaman 500 yerine 400 tane oynanmamış oyunum olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

h1z1 aldım ama pişman olmam dimi?23TL çok ucuz gibi geldi

23 liralık değeri var evet. ben hala oynuıyorum 1 yıl oldu sanırım. gerçi çok saatim yok ama gayet keyifli. tek oynamaya kalkma. birilerini bul illaki. ben amerikalı bir arkadaşla oynuyorum 1 senedir. server değiştiriyoruz base dikiyoruz, raid yiyoruz, arada BR yapıyoruz falan. Tek bşaıma oyuna girmiyorum bile öyle diim.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Çinlileri görüyorlar ama hala Müslümanlara bir şey yok. Ben Ramazan Sale istiyorum. Sabahtan akşama kadar Steam'de oyun oynamayana iftardan sonra büyük bir indirim yapılabilir mesela. Veya Kurban Sale olsun, indirimli olarak full pack halinde oyun alıp dlclerini fakirlere dağıtalım.

muslumanlar icin indirim fikrini tuttum

http://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--BwFLPam8--/18j262087bdhbjpg.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

şu uplay muhabbeti geldiğinden beri ilk defa ubisoft oyunu aldım.

aman allahım ne lanet bir şeymiş bu uplay.

siteden claim yok kurdurduğu dandik applikasyon hesabıma login oluyor ama sonra durduk yere bağlantı problemi hatası veriyor oyunu da aktive ettirmiyor bu sebeple.

hani bağlanmasa hiç, bişey engelliyor diyeceğim.

ama bağlanıyor. news listesini getiriyor. sonra serial ekranına girip activate etmek icin tam tıklayacam tık ekranın sağında there's a problem to connect uplay servers try later diyor. forumlarında 2013'ten kalma postlar var konu ile ilgili halen çözememişler ABV dedim refund ettim şimdi pirated versiyonunu indiriyorum silkerim oynarım beleş halini.

ne pislikmiş ya uplay bi daha tövbe.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sorma uplay, origin, gog. Köküne kibrit suyu. Saçma sapan işler yani. Aynı acıyı yeni PC kurarken yaşadım. Zamanında kaydolmuşum, unuttuğum şifremi alana kadar akla karayı seçtim ubiden. Reset ekranı çalışmadı, eski 2 oyunun üzerine su içtim lanet firma yüzünden.

Gaben'a baklavalar feda bu anlamda. Hoş o da arada sapıtıyo ama sempatik şişman işte :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...