Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

gearbest at its best

We can refund 35USD as a proof of good will
We lost the product, and then refund 15USD to you,
After discuss with our superivor, we can refund 20USD to your Payment account.

And the tracking information online didn't display that the parcel has been delivered to us successfully.

Shipment details: RS661876340NL

Undeliverable item, has been returned to shipper

hepsi aynı sipariş için açılan tiket dan
kafa güzel mi çalışıyor bunlar anlayamadım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Baba gbnin iade politikası tr için yüzde 40.Gb bu işler için artık doğru adres değil.Aliexpres ,cigabuy tavsiye edebilirim.En azından paranızın tamamına yakınını geri alabiliyorsunuz.Fastech de aynı pokun laciverti 80 dolarlık mal alırsanız ,tahmini geri gitmelerden hesabınıza yatan miktar 52 54 dolar civarı oluyoree
Sosyal ağlarda paylaş

evet nihayet vakit bulup doğru düzgün araştırma fırsatı yakaladım.

evic vtwo mini ve cubis pro tank bence almayın sdfds

mod fena değil, kullanan çoğu kişi farklı tanklarla iyi sonuçlar alıyor ama cubis pro tam bir facia. weak battery uyarısı ateşleme sırasında volt 2.9'un altına düştüğünde geliyormuş. yaşadığım sorunların onla alakası yokmuş. o uyarıyı görmezden gelip körüklemeye devam edebilirsiniz.

bu tankı düzgün kullanabilmek için yapılması gerekenler:

1- dolum sırasında sadece üst kapağı kaldırıp dolum yapmalısınız. coili de söküp dolum yaptığınızda fazlasıyla sıçrama yapıyor.

2- dolum sırasında hava kanallarını tam kapatmalısınız.

3- dolumdan sonra yuvarlayıp incelttiğimiz kağıt mendille üst kapağı takmadan önce güzelce coilin içindeki likiti temizlemeliyiz.

4- sonrasında hava kanallarını tam açıp kağıt mendille sarıp kuvvetlice üflemeliyiz. böylece hava kanallarında kalan likiti de temizlemeliyiz.

5- driptip'in altında likit birikmesi oluyor, onun da altını güzelce temizlemeliyiz.

bunları yaptıktan sonra sıçrama patlama sorunları ortadan kalktı; ama likit tüketimi aşırı fazla. ijust2 tankıyla çok daha memnun kaldım.

cubis pro'ya HAYIR.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş kokusundan bi de kokmasın diye kış vakti pencere açık oturmaktan sıkıldım

allaşkına bana bi set söyleyin link verin direkt alayım ya, çok zor geliyor bi sürü farklı şeyini araştırıp kafa patlatmak. daha önce de böyle olmuştu.

parası neyse, basic bişi olsun işte 1-2 ay deneyebileyim hiç değilse falan

profil: 1 paket camel box/gün
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...