Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2-3 elektronikçi gezdim, onlar da aslında öyle bir pil yok, internetten de sakın alma dediler. internette satılıyor ama bekleme ve güvenememe nedeniyle bekletiyorum almayı.

ne var ki 3000 mah pillerle denediğimde ateşlemiyor zamazingo. weak battery diyor kalıyor öyle.

biraz daha bakınayım google'dan olmadı 5000 im diye iddia eden pillerden alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep kafamı karıştırdınız yahu. Şimdi farklı coil ve ayarlarla deniyorum. 1.5 ohm coille ateşlemeyi başardım, fena da olmadı sanki ama 30 watt ı geçince gene weak battery diyor. 3 coil daha var farklı onları da deneyeceğim birazdan bakalım ne olacak.

Dun konuştuğum elektronikçiler de sıkıntı çıkarmaması kazım demişti zaten. Eğer performans alamazsam güncelleme varsa knu yapayım sonra da çöpe atayım zamazingoyu olmazsa
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyedeki cihazlar çok kötüymüş dersen olmadı şimdi.
Tr de iyi cihazlarda var, para konuşur kısacası .Likit yapması en fazla bilmeyen adama 30 dakika sürecek bir işlem.Kaliteli aroma ,iyi nbase bulmak çok zor değil.İnsan yurtdışından gelirken yada gelene en iyi aromalardan 100 ml soksa 6 ay likite para vermez.Ben genelde kayınpedere kitliyorum .
:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...