Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

SORU:

şimdi esigara geliyor yarına, peder öyle çok aroma peşinde değil nargile gibi, normal sigara tadı keyfi arıyor, tobacco olanlardan almalıyım sanırım, nikotin miktarı öneriniz nedir? direk şu siteden şu tobaccoyu al ben beğeniyorum dediğiniz varsa tadından yenmez teşekkürler B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Etil Malthol,Sweetener vs az kullanırsanız problem yaratmaz abartılmamalı misal ben 0.2 kadar Ethil Malthol kullanıyourm karışık tarifler kimyasal bağlayıcı olduğu için ki en az 40%pg benim likitlerim.

VG Olarak Merck kullanmak bence saçmalıkdır,biokimya analizi yapmıyorsunuz likit yapıyorsunz dolayısı ile USP Grade VG kullanmalısınız Balmumcu,kimetsan vb yeterince iyi ve kalitelidir ucuz =! kötü
Dünyada bir tek Türkiyede biochem grade vg ile likit yapıyorlar esigra.us de bi kaç kişinin yanlış ürünü alıp yaymasından dolayı çıktı bu merck furyası.
Varsa bildiğiniz biochem grade vg kullanan bir tane premium likit firması yazabilirsiniz ben daha duymadım..
Merck nikotin dersen orası ayrı o güzel ve kullanılır ama biochem grade vg ile likit yapıp olm tadı daha iyi, ciddi tad farkı var vb yorumlar gelince komik geliyor.
USP grade 99% saflık 1% distil sudur
Biochem grade 100% saflıkdır
Çin malı bile olsa USP grade ile biochem grade arasında tek tad farklı USP nin bi miktar daha tatlı olmasıdır merck vg nin TEK extra üstünlüğü bağlanmayı kolaylaştırdığından demlenme süresi kısalır.
VG/PG = Balmumcu,kimetsan
Aroma = capella,tfa/tpa,flavour art/west vb
Aldınızmı kafi
Ben Nbase olarak şu an optimum ve hangsen kullanıyorum hangsen nikotin bildiğin merck tadı kokusu yüksek boğaza vurumu 1 e 1 aynı.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=KycjP0nKx9w?feature=oembed" width="459">

Regalye sen girmeyi dusunuyomusun likit isine
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Maalesef FTden gelen dhl global ile sevkedilen paketim-coillerim gümrüğe takıldı. Ufacık paket, neyine göre reddediyolar anlamadım. Arkadaşın drip tipleri de takılmış. Bildiğin plastik parça. Sanırım uzakdoğudan gelen herşeyi reddediyor bizim Allahlık PTT.

7 dolarlık şeyi 75 liraya buradan alıcam şimdi o koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Maalesef FTden gelen dhl global ile sevkedilen paketim-coillerim gümrüğe takıldı. Ufacık paket, neyine göre reddediyolar anlamadım. Arkadaşın drip tipleri de takılmış. Bildiğin plastik parça. Sanırım uzakdoğudan gelen herşeyi reddediyor bizim Allahlık PTT.

valla benim bugün geldi FT den coil headler şans
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar elimde amerikadan getirttiğim aroma var .Bir kısmını tükettim, uzun zamandır artık aynı şeyleri içmekden gına geldi.Hali hazırda 1 litre dolapda likitim var.

Orjinal capella Penaut better V2 ve Sugar Cookies aromaları 50ml

Rta veya uygun bir atomizer ile takaslayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

DA2019 said:

valla benim bugün geldi FT den coil headler şans

ne ile sevkettirmiştin? dhl global mi?
Sosyal ağlarda paylaş

gencler bi hatırlatma yapalım, pati vaperlar olarak yaptıgımız sitemiz http://www.buharmetre.com 'da içerik hergeçen gün büyükmekte.

an itibari ile 401 likit, 121 ekipman, 295 inceleme var veritabanımızda.

vaperları bekliyoruz siteye ve discord kanalına.

artı olarak yurtdışı paketlerinizi de site üzerinden takip edebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

KehKeh said:

çok teşekkürler cevaplarınıza başlangıç için uygun fiyatı sonrası başka bir cihaza bakarım.

iki adette likit sipariş edeyim sonra bulurum sanırım düzgün likit bir yerlerden.

rainvapte ten ben 6 tane farklı 5ml lik deneme paketi aldım bi de pedere, ağzının tadını bulmak için bu tarz bişiler alabilirsin, 2 tane normal likit fiyatına denk geliyor genelde, diğer sitelerde de 5ml * x lik paketler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...