Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Buradakiler kadar tecrübem yok ama onlarca farklı marka model kullanan, tonlarca para harcayan gördüm.
İlk başlayan için fiyat performans tartışılmaz çok iyi alet.

Geçen mod siparişi verdim ama ijust2'yi sağda solda taşırken sürekli kullanıcam. Ergonomisi iyi, zarar görse fiyatından dolayı üzülmessin.

Bu hafta 2 tank + 5 coil daha sipariş vericem.

Geçen masadan yere düşürdüm, likit sızdırmaya başladı. Kırıldı, çatladı sandım ama söktüm temizledim, sonrasında coil değiştirdim. Şu anda sorunu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ijust2 almayın artık ya, EGO AIO veya Pico kit alın yedek coilleriyle beraber de paketleri bölün, starter kit'lerin hepsinin takılma şansı kısmen daha yüksek. Alternatif olarak Pico mod + Toptank de olabilir.

Pico alırsanız yanına da Xtar VP2 charger ve 2-4 tane Samsung 30Q ekleyiverin.
Sosyal ağlarda paylaş

Paket büyüdükçe dikkatli incelenme şansı veya ne olduğu anlaşılma şansı artıyor, herhangi bir mantık yok. Tonla insan ticaret amaçlı getirtiyor bunları, ne kadar çok ufak paket yaparsan o kadar rahat geçer.

Pil, mod, ato, coilhead, likit hepsi yasaklı ürünler bunların, hepsinin takılma şansı var. Ufak paketler ve paketin üstünde ne olduğu yazmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Aromasız daha zor olur çünkü bırakması, sevdiği bir aroma bulursanız ve severek içerse zaten sigaranın yüzüne bakmaz.

Aromasız nbase'in (nikotin + VG veya PG) düzgününü bulmak zor oluyor Türkiye şartlarında, genelde biberimsi tadı oluyor nbase'lerin çıkartılırken kullanılan kimyasalardan dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

0.5 olani kotu, niye bilmiyorum bizim arkadas soyledi aroma alamiyorum diyip durdu 4-5 gun acmaya ulasti. Yeni coil takti ama yok , yanmada yok aroma gelmiyormus cok az diyor.

1.0 ss guzel evet 0.5 kadar duman cikarmiyor ama aroma tam oturuyor. Bright'in koydugu 0.6'nin da bir sikintisi var gibi yorumlari okudum biraz.

Not: cubis coil icin konusuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...